Tasarruflu yerden ısıtma sistemleri

Tasarruflu yerden ısıtma sistemi uygulamaları, iç mekanın hava akışının homojen bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

Tasarruflu yerden ısıtma sistemleri

Tasarruflu yerden ısıtma sistemi uygulamaları, iç mekanın hava akışının homojen bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Hamam, rampa ve çatı sistemleri üzerinden farklı ısıtma sistemleriyle entegre edilerek, endüstriyel alanda da sıcaklığın ideal bir dereceye ulaşana kadar yaygın kullanımını sağlar. Çevre dostu bir ısıtma sistemi olarak, profesyonel bir şekilde kurulumu yapılır.

Elektrikli Hamam – Banyo Isıtma Sistemleri

Sistem döşemesi zemin altına yapılarak, güvenli bir şekilde elektrikle ısının yayılması sağlanmaktadır. Mermer altında oluşturulan bu ısıtma teknolojisi, eski dönem hamam sistemleriyle aynı şekilde çalışmakta, güncel ısı sistemlerine entegre edilmiş şekilde kullanılmaktadır. Hamam ısıtma üzerinden yapılan sistemler, ekonomik bir kullanım sağlarken aynı zamanda hijyen odaklı da bir ısı sisteminin kurulmasına dönüktür.

Endüstriyel ısıtma sistemleriyle aynı şekilde kullanılan homojen bir etkiye sahip olmakta aynı zamanda göbek taşı, duvar ve oturma yerlerinde mermerin altına elektrikli kabloların koyulmasıyla çalışmaktadır. Suyla temasın olmaması aynı zamanda güvenli bir şekilde Türk hamamı konseptine uygun olması sağlanır. Otel, hamam ve yurt gibi alanlarda kullanılabilir.

Elektrikli Rampa Isıtma Sistemleri

Rezidans kablo kullanılarak, montajlama alanında da profesyonel bir şekilde icra edilmekte olan rampa ısıtma, buzlanmaya karşı kullanılmakta olan gelişmiş bir teknolojidir. Bu alanda hava derecesinin farkında olan akıllı dijital panellerin olması, rampanın zemininde bulunan ısı sisteminin kendisi ayarlamasını sağlayacaktır. Elektrikle yol ısıtma seçeneği üzerinden hem enerjinin az kullanımı hem de yüzeyin güvenilir bir şekilde nem ve buzlanmadan uzak durması sağlanmaktadır.

Zeminde yer alan kablolar, suyla teması kesilmiş, risk oranı düşük şekilde çalışmakta, soğuk hava şartlarına göre kendini kontrol etme özelliği sunmaktadır. Uygun fiyatlı sistemler, yerden ısıtmaların kullanıldığı alanlarda elektrikli bir şekilde çalışmaya odaklı enerji tüketiminde ise ekonomiktir.

Elektrikli Çatı Isıtma Sistemleri

Elektrikli çatı ısıtma sistemleri, son teknoloji ısıtma sistemleri kullanılarak risk oranı düşük bir şekilde çalışmaktadır. Çatı donmalarına ve karların birikmesine karşı düzenlenmekte olan bir sistem olarak otomatik buzlanma dedektörüne sahiptir. Sıcaklık ve nem sensörü üzerinden enerji akışının sağlanmasıyla kusursuz bir şekilde görevini yerine getirir. Çatı ısıtma ve yerden ısıtma ile ilgili profesyonel ekibimizle tanışmak ve bilgi almak için https://www.isitmax.com/ platformunu ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER