Şık annelere modern tasarımlar

Şık annelerin bu anlamlı ve özel günlerini renklendirecek birbirinden şık tasarımlar, Lohusam’ın özel serisiyle sunuluyor.

Şık annelere modern tasarımlar

Hamile lohusa pijama, gecelik, aksesuarlar ve bebeklerle çocuklar için şık tasarımlarla birlikte indirimli fiyatlarla. Herkesin sevebileceği geniş bir ürün yelpazesine sahip, aynı zamanda göz alıcı tasarımlarla fark yaratıyor.

Şık Annelere Gecelik Modelleri

Dantelli gecelikler, hem rahat hem de konforlu bir kullanım alanı sunuyor. Ev giyim pijama modelleriyle birlikte set halinde de alabileceğiniz, gecelik ve pijamalar hem hamileyken hem de lohusa döneminizde rahat etmenizi sağlayacaktır. Geniş renk ve tasarım yelpazesinin yanı sıra her bedene uygun birbirinden güzel modeller, özel tasarımlar, dikiş ve düğmelerle sunulmakta. Kullanışlı, ev giyim yaşamında size yenilikler sunan, önden düğmeli pijama modelleri, sabahlıklar ve geceliklerle birlikte kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

Takım modeller, özel dikiş, motifler ve dantel tasarımlar şeklinde sunulurken, unutamayacağınız seçeneklerle birlikte bu özel günlerinizi renklendiriyor. 2020 yılının en popüler ürünlerini beğenilerinize sunarken, gecelik takımlarının büyülü dünyasına kendinizi bırakabilirsiniz.

Dikişsiz Rahat Hamile Giyim Modelleri

Dikişsiz, konforlu bir kullanım sunarken, annelerin hamilelik ve lohusa döneminde bedenlerindeki rahatsızlıkları da ön planda tutarak yenilikçi tasarımlar sunuluyor. Esnek ve pamuk özellikli kumaşlarla dikişsiz lohusa iç çamaşırı modelleri, bu süreçte hijyeninize dikkat etmeniz için pamukla tasarlanmıştır. Rahat ve konforlu bir kullanım için daima size yeni tasarımlar sunmakta olan Lohusam modelleri, lohusa aksesuar çeşitleriyle de hem ev hem de dış giyim alanında özel hissetmenizi sağlıyor.

Özel annelere, özel tasarımlarla gün boyu konfor ve şık modellerle hayatınıza yenilikçi bir tarz ekleyebilirsiniz. Sizi özel kılan, dikişsiz ve rahat modeller.

2020 Bebek Ve Anne Takımları

2020 bebek ve anne takımlarını bir araya getirerek, anneler kadar bebeklerin de rahat etmesini sağlayacak modeller, bebek ve çocuk ürünleri arasında unutulmaz tasarımlarla sunuluyor. https://www.lohusam.com/ sitesini ziyaret ederek rahat ve konforlu modellerle daima sizi huzurlu hissettirecek seçeneklere rastlayabilir, geniş ürün yelpazesinde göz alıcı yeni modelleri indirimlerle satın alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER