Seks yaparken hissederek sevişiyorsanız...

Taocu seks nedir? Taocu sevişme anlayışının temellerini anlamaya yardımcı olan bazı temel yöntemleri sizler için paylaştık.

Seks yaparken hissederek sevişiyorsanız...

Taocu seks nedir? Eski Çin'de cinselliğin kökenini oluşturan bu anlayışın temellerini anlamaya yardımcı olan bazı temel yöntemleri sizler için paylaştık. İşte Taocu seksin ne olduğu hakkında tüm merak edilenler!

ERKEĞİN BOŞALMADAN ORGAZM OLMASI MÜMKÜN HALE GELİYOR 

Taocu aşk, eski Çin'de cinselliğin temelini oluşturmaktadır. Bu cinsellik felsefesindeki amaç orgazmın uzatılabildiği kadar uzatılmasıdır. Taocu aşk sanatında kadını Yin, erkeği ise Yang temsil ediyor. Cinsel arzusu hızla yükselen Yang ile cinsel arzusunun artması vakit alan Yin arasında bir uyum aranıyor. Sevişmeyi uzun kılan da bu arayış.Yin ve Yang birbirini tanımak için acele etmiyor, birbirine dokunuyor ve biribirini izliyor. Çabuk boşalan erkek, bazı yöntemler izleyerek kendisine göre doyuma daha sonra ulaşan kadına uyum sağlıyor. Böylece erkeğin boşalmadan da orgazma ulaşması mümkün hale geliyor.

 ERKEK BOŞALMASINI KONTROL EDEREK PARTNERİNİN ARZULARINA EŞLİK EDER

Erkek boşalma anı yaklaştığında yavaşça geri çekilmektedir. burnundan derin nefes alır, birkaç saniye bekler ve kendini kontrol edebildiğini görür. Eğer boşalmaya çok yaklaştıysa tamamen geri çekilir, hiçbir şey yapmadan derin nefes alarak 30 saniye kadar bekler. Boşalmasını kontrol eden erkek özgüven kazanır ve partnerinin arzularına uzun süre eşlik edebilir.

FELSEFENİN TEMELİNDE HİSSEDEREK SEVİŞMEK YATIYOR 

Cinsel birleşme cinsel organlar yoluyla gerçekleşir. Ancak sevişmek bununla sınırlı değildir. Bu felsefenin temelinde eller var. Taocu aşk sanatı sevişmek için elleri kullanmayı öneriyor. Sevişen çift, sevişme süresince elleriyle birbirlerinin bedenlerine dokunurlar. Böylece karşılıklı birbirilerinin bedenini tanırlar, keşfederler. Partnerinin bedenini tanırken kişi aynı zamanda kendi bedenini de tanımaktadır. 

BOŞALMADAN ORGAZM MÜMKÜN 

Erkeğin erbezleriyle makatı arasındaki bölgeye birkaç saniye işaret ve orta parmakla hafifçe bastırmak orgazm olması için yeterlidir. Orgazmın bu çeşidini keşfeden erkek, böylece kadınıyla daha uzun süre sevişebilir.  

Kaynak: elmaelma.com

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER