banner51

Sabah Seksine Hazırlık

Sevgilinizle günün her saati sevişebilirsiniz ama sabah seksi dendiğinde biraz hazırlık yapmak gerekebilir.

Sabah Seksine Hazırlık
Orgazm olmanıza engel teşkil edebilecek tüm olasılıkları ortadan kaldırmaya ne dersin?
 
 
Ya ikiniz de ya da ikinizden biri dişlerini fırçalamadıysa? Sabah sevgilinin kollarında uykuya devam etmek varken, kimin aklına dişlerini fırçalamak gelir ki? Sevişmeye başladıktan sonra banyoya koşup bu işlemi yapamayacağınıza göre, çok yüz yüze kalmadığınız pozisyonları deneyebilirsiniz. Onlar ne mi? Burada yaratıcılığı size bırakıyoruz!
 
 
Aydınlıktan dolayı her şey ortada mı? Güneş ışınlarının odaya girmesiyle birlikte her şey daha çok aydınlandığında, gecenin karanlığını özleyenlerden misiniz? Her şeyin bu kadar ortada olmasından rahatsızsanız, perdeleri kapatmayı önerebilirsiniz.
 
 
Sabah duşu hiç fena olmayabilir. Yapılan araştırmalar, erkeklerin koltuk altından gelen ten kokusunun kadınlar üzerinde libido artırıcı etkisi olduğunu gösteriyor. Bundan çok emin olamıyorsanız birlikte duşa girin. Sıcak duş, kanın yüzeye yaklaşmasını, dolayısıyla ekstra hassas olmanızı sağlıyor. Karar size kalmış!
 
 
 
Ya sabah çok çirkin görünüyorsanız? Aslında öyle olmadığından eminiz ama siz kendinizi çirkin buluyorsanız, emin olun böyle düşünen sadece sizsiniz. Çünkü aşık olduğunuz erkek sizi her halinizle seviyor. Sevmiyorsa da, sabah seksi dahil hiçbir şeyi hak etmiyor demektir.
 
 
Kaynak: Cosmopolitan
Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER