Nisan ayında burçları neler bekliyor?

Aşk, para, aile, sağlık açısından burcumuz bizi nasıl yönlendiriyor, gökyüzü bize ne anlatıyor? Astrolog Deniz Jale Özer ve Nihan Torun sizler için yorumladı.

Nisan ayında burçları neler bekliyor?

    KOÇ BURCU
    21 Mart - 20 Nisan


Nisan ayı Koç burçları için heyacanlı başlangıçlara gebe olacak, aynı zamanda bazı bitişlere de sebep olabilir. Ancak hayatınızda biten her ilişki, olay ya da iş sizin kararınız doğrultusunda şekillenecektir. Kısacası eğer bir bitiş olacak ise bu sizin kararınız sonucu gerçekleşecektir. Ayın ikinci yarısında ise burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay sizlere çok iyi geleceğinden eminiz. Akrep burcunda ilerlemekte olan Jüpiter gezegeninin yapacağı özel açı parasal kaynaklarınızın genişleyeceği bir takım fırsatlar getirecek.

   BOĞA BURCU
   21 Nisan - 20 Mayıs


Nisan ayı siz Boğa burçları için biraz durgun geçebilir. Kalabalıklar içerisinde kendinizi yalnız hissedebilir ve eski ilişkileriniz sık sık aklınıza gelebilir. Onikinci evinizde gerçekleşecek olan yeniay, sizleri dikkatli olmanız konusunda uyarmakta. Çünkü arkanızdan dönen bir takım dedikodular şimdi ortaya çıkabilir ve bu yüzden de var olan arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Nisan ayı içerisinde yapılabilecek olan en güzel şey, meditasyon, dua gibi alanlara yoğunlaşmak olacaktır. Karşıt burcunuzda ilerleyen Jüpiter gezegeni ayın 23’ünde yakın dostlarınız ile sizi bir araya getirecek.

   KOÇ BURCU
   21 Mayıs - 20 Haziran


Nisan ayı siz İkizler burçları için sosyal aktivitelere katılmaya gebe olacak. Gruplar ile yapılacak anlaşmalar, grup aktiviteleri gündeminizi şu aralar oldukça meşgul edecek gibi gözükmekte. Nisan ayı içerisinde aile hayatınız ile ilgili dalgalanmalar söz konusu olabilir. Kısa mesafeli seyahatlere çıkabilir, spora başlamak için bu ay adım atabilirsiniz. Çünkü Merkür gezegeni geri harekette olacağı için verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz zor olacaktır.

   YENGEÇ BURCU
   21 Haziran - 22 Temmuz


Nisan ayı siz Yengeç burçları için ilginç bir ay olacak gibi gözüküyor. Tam olarak bitirdiğinizi düşündüğünüz her olay şimdi sizi takip ederek geri gelecek. Bu gibi bir durum gerçekleştiği zaman dikkatli olmalısınız ve vereceğiniz kararları tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz. Zira bu dönemde vereceğiniz kararlar 2019 tarihine kadar sizi takip edecek. Nisan ayında aşk hayatınız canlanacak ve kalbi boş olan Yengeç burçları bu dönemde yeni bir ilişkiye adım atabilirler, sürprizlere hazır olun!

   ASLAN BURCU
   23 Temmuz - 23 Ağustos


Nisan ayı siz Aslan burçları için öğrenme ayı olacak. Yeni kurslara başlayabilir ya da yeni bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Ancak Merkür gezegeninin hala geri harekette olduğunu unutmamak gerekir. Bu sebeple başlamak istediğiniz yeni aktiviteleri, Nisan ayının ikinci yarısına ertelemek daha akıllıca olacak. Öğrenci olan Aslan burçları ise bu dönemde emeklerinin karşılığını alabilecekleri bir sürece girmekteler.

   BAŞAK BURCU
   24 Ağustos - 23 Eylül


Nisan ayı siz Başak burçları için uzak seyahatlere çıkma ayı denilebilir. Hiç planlamadığınız bir anda ani bir biçimde yurtdışına çıkabilirsiniz ve bu durum keyfinizi oldukça yerine getirebilir. Aile bireyleriniz arasında bazı gerginliklerin çıkabileceği gibi sizin de aile bireyleri arasında kalarak hangi tarafı destekleyeceğiniz konusunda karar verememeniz olası. Nisan ayında Jüpiterin Akrep burcunda yaptığı açı sayesinde hayatınıza yeni birilerini alabilirsiniz ya da varolan ilişkinizi bir adım daha ileriye taşımak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU
  24 Eylül - 23 Ekim


Nisan ayı içerisinde Terazi burçları ev ve aile konularında birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ev yaşantınıza yeni düzen getirme isteğiniz doğabilir. Ailenize ya da birlikte yaşadığınız kişilere öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Ayın ortalarında bu durum değişecek ve aile yaşantınızda daha feraha çıkacaksınız. Banka ödemeleriniz ve faturalarınız konusunda rahat tavırlar sergileyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı unutmadan hareket etmenizi öneririm. Ayın son günleri kendinizi daha çocuksu ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Partnerinizle ya da yakın arkadaşlarınızla daha önce yapmadığınız gezilere ve aktivitelere katılabilirsiniz. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız yeni kararlar alabilir, yeni bir iş girişiminde bulunabilirsiniz.

  AKREP BURCU
  23 Temmuz - 23 Ağustos


Nisan ayında siz Akrep burçları kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili sınırlı yakınlaşmalarda bulunabilir, aranıza mesafe koyabilirsiniz. Sözlü ve yazılı iletişimde yanlış anlamalar ve anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Öğrenme isteğiniz azalabilir. Ayın ortalarında, eşiniz ya da yakın akrabalarınızla kısa mesafe yerlere geziler yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğer partneriniz yoksa bu ay biri ile tanışabilirsiniz. Fakat bu uzun süreli bir ilişki olmayıp aldatılmalara ve kandırılmalara açık bir ilişki olabilir. Bu ay içerisinde kendinizle ilgili değişim yapmaya, yeni başlangıçlara, karmanızı temizlemeye odaklanabilirsiniz. Dolunay ile birlikte yepyeni bir başlangıca hazırsınız.

  YAY BURCU
  23 Kasım - 21 Aralık


Yay burçları nisan ayında maddi varlıklar ve parasal kaynaklar konusunda birtakım zorlanmalar yaşayabilir. Gerekmediği halde fuzuli harcamalar yapabilirsiniz. Ya da tam tersi şekilde para harcama konusunda isteksiz olabilirsiniz. Ayın ortalarında iş hayatınızda kazancınızı arttıracak daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Eğer evcil hayvan almayı planlıyorsanız bu dönem oldukça uygun bir zaman. Yine aynı dönem eğer çocuk sahibiyseniz çocuklarınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu karar yeni bir eğitim veya kurs olabilir. 

  OĞLAK BURCU
  22 Aralık - 20 Ocak


Nisan ayında Oğlak burçları, hareketleriniz ve davranışlarınız konusunda daha dikkatli ve kontrollü davranabilirsiniz. Çevrenizdekiler sizi daha katı ve acımasız görebilir. Hayatınızdaki eril figürler veya patronunuzla problem yaşayabilirsiniz. Bu öfkenizi atabilmeniz için sportif faaliyetlere yönelebilirsiniz. Bu ay içerisinde aşk evinizde hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğlenceye daha fazla vakit ayırma eğiliminde olabilirsiniz. Yine aynı dönem iletişimsel yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, verilen sözlerin dışına çıkıldığını düşünebilirsiniz. Ayın son günleri ev ve aile konuları gündeme gelebilir. Yaşadığınız yer ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

  KOVA BURCU
  21 Ocak - 18 Şubat


Nisan ayında Kovalar kendinize dönme, ruhsal çözümleme yapma gibi konularda kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük birileri tarafından gizli düşmanlıklar kazanabilirsiniz. Yine aynı dönem kaslar veya kemikler ile ilgili problemden dolayı hastaneye yolunuz düşebilir. Spor yaralanmalarına da dikkat etmenizi öneririm. Ayın ortalarında ev ve aileniz ile keyifli aktivitelere yönelebilirsiniz. Aile yaşantılarınızda hiç olmadığı kadar rahat ve keyifli günler sizi bekliyor. Ayın son günleri yakın yerlere geziler için yeni planlamalar yapabilirsiniz.  Yeni fikirler ve öğretiler için farklı ortamlara girebilirsiniz.

 BALIK BURCU
 19 Şubat - 20 Mart


Nisan ayında Balıklar çevreniz ve arkadaşlarınıza karşı daha fazla kontrollü davranabilirsiniz. Duygularınızın ve yaptıklarınızın onlar tarafından suistimal edildiğini düşünebilirsiniz. Maddi manevi kullanıldığınızdan dert yanabilirsiniz. Bu dönem geleceğe karşı biraz karamsarlığınız artabilir. Bu ay sosyal ve iletişime açık olacaksınız. Kısa seyahatler yapabilirsiniz. Aileniz ve akrabalarınızla iletişiminizin yoğun geçeceği bir dönem. İmza atmanız gereken bir durum varsa sizin için bu zaman dilimi oldukça uygun. Nisan ayında maddi konularda kendinize yeni kurallar koyabilirsiniz ya da mal varlıklarınız ile ilgili planlamalar yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER