Müthiş İkili Şimdi de Ayvalık'ta

Salonlara sığmayan ikili Gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak; ''Kalbin Anahtarı'' Kavram Sohbetleri yolculuğuna Ayvalık Belediyesi’nin ev sahipliğinde Ayvalık’ta devam edecek.

Müthiş İkili Şimdi de Ayvalık'ta
Salonlara sığmayan ikili Gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak; “Kalbin Anahtarı” Kavram Sohbetleri yolculuğuna Ayvalık Belediyesi’nin ev sahipliğinde Ayvalık’ta devam edecek. 
 
Gösteride sevgi kavramı ele alınacak. Aynur Tartan gazeteci kimliği ile soracak, Aşkım Kapışmak uzman gözüyle anlatacak. Birlikte anlatıp yorumlayacaklar. Küçük skeçlerle hem güldürecek hem de düşündürecekler. Unuttuğumuz, zamanla içini boşalttığımız kavramları yeniden hatırlatacak ve derinlemesine konuşacaklar. Seyirciyi eğitici, eğlendirici, kahkaha dolu bir yolculuğa çıkaracaklar. 
 
Gösterileri Türkiye’nin dört bir yanından büyük ilgi gören ikili; Ayvalıklılarla buluşacak olmaktan çok mutlu. Türkiye’nin her köşesini dolaşmak, insanlarla kucaklaşmak istediklerini söyleyen Tartan ve Kapışmak; “Unuttuğumuz, içini boşalttığımız kavramları yeniden hatırlamalı ve derinlemesine konuşmalıyız. Çünkü onlar bizim köklerimiz, bizi biz yapan değerlerimiz…” dedi. Anahtarı alma sırasının Ayvalıklılarda olduğunu ifade eden ikili; ilgi ve destekleri için de Başkan Rahmi Gençer’e teşekkür etti.
 
15 Şubat Pazartesi Günü Saat 19.00’da Ayvalık İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak’la ‘Kalbin Anahtarı’ Kavram Sohbetleri Gösterisine davetlisiniz. 
 
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER