banner51

Modası Hiç Geçmeyecek 5 Ruj

Bazı makyaj malzemeleri vardır ki yerini hiç birşey dolduramaz. Mesela, siyah eyeliner, kırmızı ruj gibi...

Modası Hiç Geçmeyecek 5 Ruj
Ne kadar farklı ürün alırsak alalım, bazı rujlar makyaj çantamızın en çok kullanılan rujlarındandır. Gelin hep birlikte en çok kullandığımız zamansız rujlara yakından bakalım. Eminiz, sen de bu bu rujları sık sık kullanıyorsun.
 
 
Kırmızı Ruj
Tabii ki listenin başında kırmızı ruj var! Kırmızı ruj, her kadının olmazsa olmaz makyaj malzemesidir. Dudaklarını bir anda olduğundan dolgun gösteren, kendine güven duymanı sağlayan bu ruja kim bayılmaz ki? 4 ipucuyla kırmızı ruj uygulaması için bu yazımıza göz atmalısın.
 
 
Nude Ruj
Sade ve minimal makyajın en güzel tamamlayıcısı nude rujdur. Dudak rengi nude rujlar, son yıllarda inanılmaz popüler ve eminiz önümüzdeki yıllarda da bu popüllerliğini sürdürecektir. Sadece doğal makyajda değil, yoğun göz makyajını dengelemek için de bu rujlardan yardım alabilirsin.
 
 
Işıltılı pembe
Kim parlak, açık pembe rujdan hoşlanmaz ki? Hemen hemen her makyaja uyum sağlayabilen bu rujlar, bizim de favorilerimizden! Işıltılı parlak rujları, sonbaharın serinliği gelmeden bol bol kullanmanı tavsiye ediyoruz!
 
 
Mat Bordo
Mat bordo ruj deyince, akan sular durur. Ne giyersen giy, seni gecenin yıldızı yapacak olan bu ruj, davet makyajlarının olmazsa olmaz parçasıdır. Özellikle koyu renk saçlarla mükemmel uyum sağlayan mat bordo tonlarında bir rujun yoksa hemen almalısın.
 
 
Parlatıcı
Şeffaf parlatıcı, makyaja ilk başladığımız yıllardan beri makyaj çantamızın demirbaşlarından! Bazen tek başına, bazen de rujumuzun üzerine sürdüğümüz parlatıcılar, eminiz yıllar sonra da favorilerimiz arasında olacaktır!
 
 
Kaynak: makyaj.com
Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2015, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER