banner51

Modanın Yeni İkonu Çocuklar

'Moda' kelimesi yetişkinlerle özdeşleşmiş gibi görünse de çocukların da kendine ait tarzları belli bir yaştan sonra oturmaya başlıyor. Artık o saatten sonra da ailelerinin değil kendi isteklerini ön planda tutuyorlar.

Modanın Yeni İkonu Çocuklar
ÇİĞDEM ÖZEN ALPASLAN / BEN HABER
 
Yazın kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde biz de çocukların yaz modasına bir göz atalım istedik. İşte bu yaz sokaklarda kendi tarzlarıyla boy gösterecek çocuk modası...
 
Deniz teması
 
2016 yaz trendlerinden biri deniz canlıları. Gerçek deniz canlılarının ya da grafik desenlerin süslediği kıyafetler çocukların vazgeçilmez parçalarından olacak. Deniz canlılarında gördüğünüz bütün renkleri bu yaz çocukların da üzerinde görebilirsiniz.
 
 
Doğaya dönüş
 
Çocuk modası bu sezon doğaya dönüş yapıyor. Doğada bulunan bütün canlılar çocuk kıyafetlerinde en çok göreceğimiz detaylar olacak. Bunun dışında rengarenk kelebek desenli elbiseler, tişörtler, pantolon ve etekler çocukların dolaplarında yerini alacak.
 
 
Masal dünyası
 
2016 yaz sezonunda trend olan masal kahramanlarının süslediği kıyafetler, kız ve erkek çocuklarının vazgeçilmezlerinden olacak. Tasarımcılar, kostüm ve gündelik giyimi çocuklar için birleştirmeye başladılar ve yaz sezonunda sıklıkla rastlayacağız.
 
 
Hem sportmen hem de şık küçük beyler
 
Çocuk modası deyince sadece minik prensesler gelmesin aklımıza. Şıklıkta sınır tanımayan küçük beylerimiz de var. Spor görünümlerini şıklıkla birleştiriyorlar. Yakışıklı minikler, renkli pantolonlar, baskılı tişörtler ve ekose gömlek tasarımlarından oluşan kıyafetlerini spor ayakkabılarıyla tamamlıyorlar.
 
 
Saç aksesuarları
 
Kız çocukları için tasarlanan parçalarda saç aksesuarları ön planda yer alıyor. Parlak taşlarla kaplı saç bantları ve tokaları yeni sezonda sıkça kullanılacak aksesuarlardan. Dantel ve payetler de koleksiyonlarda gözümüze çarpacak detaylar arasında.
 
Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER