Koyu Saçlarla 3 Makyaj Stili

Sen de koyu kahverengi ya da siyah saçlara mı sahipsin?

Koyu Saçlarla 3 Makyaj Stili
Bu yazıya tıkladığına göre evet! Veya sadece makyajda uzmanlaşmak istiyor olabilirsin. İki türlü de, paylaşacağımız bu stillerle, göz kamaştırmak istediğin günlerde hangi renkleri kullanabileceğini öğrenmiş olacaksın. Haydi, biraz kontrast oyunu oynayalım!
 
Koyu renk saçları işlevsel bir arka plan olarak kullanmaya ne dersin?
 
 
Nude Ruj-Kahve Dumanlı Gözler
Senenin en gözde trendi nude ruj, koyu renk saçlılarda son derece sofistike duruyor. Hafif bir kahverengi dumanlı göz makyajı ve sade bir kombinasyonla asil bir görünüm elde edebilirsin. Bunu yaparken pembe-bej arası bir ruj ve sütlü kahve tonları içeren bir far paletinden yardım alabilirsin.
 
 
Pop Ruj-Sade Gözler
Canlı bir mercan rengi ya da pop pembe, koyu renkli saçlarla mükemmel bir kontrast oluşturuyor! Günlük hayatta bu şeker gibi rujları biraz maskara ve BB kremle birlikte kullanıp göz kamaştıran bir görünüme sahip olabilirsin. İşin sırrı tenine uygun ruj rengini seçmekte.
 
 
İnce Eyeliner-Kırmızı Ruj
İnce kuyruklu eyelinerın elegan görüntüsü hiçbir şeyde yok! Kırmızı rujun cazibesi ve klasik görünümüyse en çok esmerlere yakışıyor. İnce eyelinerını günlük kullanmak istersen daha mercana dönük bir kırmızı, gece kullanacaksan ateş kırmızısını tercih edebilirsin. Mat bir ruj seç ya da ruju sürdükten sonra transparan pudrayla rujunu mat hale getir. Çok daha "elit" bir stile sahip olduğunu göreceksin. Ruj öncesinde kırmızı bir dudak kalemiyle çerçeve çizersen işin çok daha kolay olacaktır.
 
 
Kaynak: Makyaj.com
Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER