banner9

Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım ayında burçları neler bekliyor? Aşk, para, aile, sağlık açısından burcumuz bizi nasıl yönlendiriyor? Gökyüzü bize ne anlatıyor? Astrolog Deniz Jale Özer sizler için yorumladı.

Kasım Ayı Burç Yorumları

KOÇ
Kasım ayının ilk günlerinde ekonomik durumunuzda bir takım yeni düzenlemeler ya da değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Kredi başvuruları ve ödemeler için 4,5,6 Kasım tarihleri oldukça uygun görünüyor. Kasım ayının ortalarına doğru Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, siz Koç burçlarını istenmeyen kazalar konusunda uyarıyor. Ayrıca eşinizin sağlık durumunda bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Ameliyat ve operasyonlar kasım ayının ikinci döneminde kafanızı karıştırabilir ama gerekli özen ve dikkati gösterdiğiniz takdirde bu dönemi iyi bir şekilde atlatabilirsiniz.

BOĞA
Kasım ayının ilk günlerinde burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay, kendinizde bir takım değişiklikler ve yenilikler yapmak isteyeceğinizi göstermekte. Stilinizin ve görünüşünüzün değiştiğini diğer insanlardan bu aralar çok fazla duyabilirsiniz. Yine de bu dönemde çok fazla aşırı kararlar vermemenizi tavsiye ederiz. 18, 19 ve 20 Kasım tarihlerinde sevgiliniz ile ilgili problemler yeniden gündeme gelip canınızı biraz sıkacak gibi ancak bu dönemde daha anlaşmacı bir tutum sergilerseniz daha huzurlu bir kasım ayı geçireceksiniz.

İKİZLER
Kasım ayının ilk günlerinde onikinci evinizde gerçekleşecek olan dolunay, siz İkizler burcunun ruhsal alanında gerçekleşecek. Bu konum da sizlerin biraz içinize kapanmasına ve daha fazla kendi iç dünyanıza zaman ayırmak isteyeceğinizi gösteriyor. Kalabalık içinde yalnızlık hissedebilirsiniz ya da yakınlarınızın sizi pek anlamadığını düşünebilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısında ise kendinize yavaş yavaş gelmeye başlayacaksınız ve üzerinizden bu anlam veremediğiniz ağırlık kalkacaktır. İşyerinizden arkadaşlarınız ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ
Kasım ayının ilk günlerinde ve özellikle 2,3,4 Kasım tarihlerinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz ya da varolan sosyal çevreniz ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu dönemde yakın bir akadaşınız ile yollarınızı ayırmaya karar verebilirsiniz. Kasım ayının ikinci yarısında gerçekleşecek olan Yeni Ay siz Yengeç burçlarının beşinci evinde gerçekleşecek bu konum ise aşk hayatınızda yeniliklere sebep olacaktır. Yeni bir ilişiye başlamak için güzel bir dönem gibi gözüküyor. Zaten evli olan Yengeç burçları ise ayın sonlarına doğru eşleri ile romantik zamanlar geçirecek.

ASLAN
Kasım ayının ilk günlerinde onuncu evinizde gerçekleşecek Dolunay siz Aslan burçlarının kariyer hayatlarını etkilemekte. İş yerinizde ya da patronunuz ile fikir ayrılıkları yaşayacak olmanız biraz başınızı ağrıtacak gibi gözükmekte. Ayrıca bu dönemde yerine getirilmesi gereken sorumlulukları ertelemeye kalkmayın çünkü bu dönemde ertelediğiniz işlerin hepsi katlanmış bir biçimde aralık ayında karşınıza çıkacaktır. Kasım ayının ikinci yarısında ise aileniz ve yakınlarınız ile evde zaman geçirmek isteyeceksiniz ve evinizde bir takım değişiklikler yapmak için de uygun bir dönem gibi gözükmekte.

BAŞAK
Kasım ayının ilk günlerinde siz Başak burçlarını pek çok küçük aktivite beklemekte. Koşuşturmaca ile geçen bir ay olacak gibi gözükmekte. Ayrıca elektronik cihazlarınıza da dikkat etmelisiniz. Kasım ayının ikinci yarısında uzak seyahatler gündeminizi meşgul edecek ve yeni yerler görmek isteyeceksiniz. Yüksek öğretim gören Başak burçları ise Kasım ayının sonlarına doğru okul hayatlarında bir takım değişikliklerin gündeme geleceğinin habercisi olan gökyüzü konumu motivasyonunuzun da artacağını gösteriyor.

TERAZİ
Kasım ayının ilk günlerinde sekizinci evinizde gerçekleşecek olan gökyüzü konumu sizleri psikolojik olarak negatif yönde etkileyebilir. Bu dönemde kendinizi iyi motive etmelisiniz ve fazla iniş çıkışlı duygu ve tepkilerden kaçınmalısınız. Kasım ayının ortalarına doğru ekonomik açıdan oldukça rahatlayacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmeniz bu dönemde mümkün. Ayrıca süre gelen borçlarınızın da kapandığını göreceksiniz. Kasım ayının geneli boyunca kendinizi rahatlatmalı ve geçmişi düşünmekten vazgeçmelisiniz.

AKREP
Kasım ayının ilk günlerinde karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay siz Akrep burçlarının yedinci evini etkilemekte. Bu gökyüzü konumu süre gelen davalarınızın sonuçlanmasına sebep verecektir. Sevgiliniz ile yollarınızı ayırma fikrini iyice benimseyecek ve bu dönemde ilişkinizde değişiklikler yapacaksınız. Kasım ayının ortalarına doğru özellikle 15, 16 ve 17 Kasım tarihlerinde alacağınız kararlara dikkat etmeli ve bu dönemde belirsizlikten uzak durmalısınız. Ancak 13 Kasım tarihinde oluşacak olan Jüpiter Venüs keyfinizi oldukça yerine getirecek, bu dönemde yeniden aşık olabilirsiniz ve yaşayacağınız bu aşk sizi eskisinden çok daha farklı bir konuma getirecek.

YAY
Kasım ayının ilk günlerinde bütün enerjinizi işinize odaklayacaksınız. Çok çalıştığınızı düşünebilirsiniz ama bu dönemde fazla çalışıp küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Yaklaşık olarak iki senedir burcunuzda ilerleyen Satürn siz Yay burçlarını çok yordu ancak dişinizi biraz daha sıkın çünkü son sınavlarınızı da bu ay tamamlayıp yepyeni olarak Aralık ayına geçiş yapacaksınız. Kasım ayının ikinci yarısında performansınızda bazı düşüşler gözlemlenecektir. Bu dönemde meditasyon ve dua sizler için uygun gözükmekte.Yaşadığınız sıkıntılar kısa bir süre sonra sona erecek, biraz daha sabırlı olun.

OĞLAK
Kasım ayının ilk günlerinde aşk hayatınız canlanacak ve kalbi boş olan Oğlak burçları bu dönemde hayatlarına birilerini almaya karar verebilirler. Tutkulu bir kasım ayına hazırlıklı olmalısınız, çünkü bu ay partneriniz ile tutkunun en yüksek seviyesine ulaşacaksınız. Ancak bu dönemde kıskançlıklar ve güç savaşları gündemde olabilir, bu sebeple verdiğiniz tepkilere dikkat etmelisiniz. Kasım ayının ikinci yarısından sonra gökyüzünde oluşacak olan konum sizleri oldukça şanslı kılmakta, şans oyunları ve garip beklenmedik ani tesadüfler keyfinizi yerine getirecek.

KOVA
Kasım ayının ilk günlerinde aile yaşantınız aktif olacak. Aile büyüklerinizden alacağınız tavsiyeler ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Kova burçları için ise aileye yeni birilerinin katılacağı haberini alabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda çeşitli değişiklikler yapmak isteyeceksiniz ancak bu değişiklikleri Aralık ayına ertelemeniz, daha sonra yaşanacak karar değişikliklerini önlemek adına olumlu olacaktır. Kasım ayının ikinci yarısında iş yaşamınızda olumlu sonuçlar elde edip fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeyi bileceksiniz.

BALIK
Kasım ayının ilk günlerinde yurtdışından akrabalarınızın ziyareti ile çok mutlu olacaksınız ya da siz akrabalarınızın ziyaretlerine gidebilirsiniz. Bu dönemde araba almaya karar verebilirsiniz ve bunun içinde oldukça uygun bir dönem olduğunu söylemek gerekir. Sevgiliniz ile aranız kasım ayı boyunca sisli, belirsiz iletişimler yüzünden bozulabilir ancak bu dönemde bunu sorun etmemeli ve daha uyumlu bir tutum sergilemelisiniz. Kasım ayının ortalarına doğru inancınızı artıracak güzel gelişmeler sizleri beklemekte. Özellikle 13, 14, 15 Kasım'da sürprizlere açık olun.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER