Kalıcı rujdan pişman olanlar için pratik yöntem!

Kalıcı ruj nasıl çıkarılır? Evde kısa sürede bir an önce dudağınızdan çıkarmak istediğiniz kalıcı rujdan kurtulmanın yollarını hazırladık!

Kalıcı rujdan pişman olanlar için pratik yöntem!

Biz kadınların vagzeçilmez kozmetik ürünlerin başında gelen az veya çok makyaj yapmak farketmeksizin her kadının çantasında bulunan ürünlerden biri rujdur. ancak zaman zaman rujla çok fazla haşır neşir olmak istemediğimiz zamanlarda oluyor. Dudak tonunuzu biraz daha belirginleştirip ruj sürmekten kurtulmak istemez miydiniz? Evet bu noktada devreye giren kalıcı ruj yöntemleri bir çok kadının kurtarıcısı oluyor.

Gün içersinde sadece dudak parlatıcısı kullanarak tüm günü rujlu geçirebilirsiniz. Ancak her ne kadar dışarıdan kulağa oldukça hoş gibi gelse de aslında kalıcı rujdan memnun olmayanlarda oluyor. Haklı olarak dudağınızdaki uygulamadan çok çabuk bir şekilde kurtulmak isteyebilirsiniz! Peki bunu evde kısa sürede nasıl yapabilirsiniz? Kalıcı ruj çıkarmanın püf noktalarını sizlerle paylaştık!

KALICI RUJDAN PRATİK BİR ŞEKİLDE KURTULMAK İSTİYORSANIZ...

Kalıcı rujdan kurtulmak için öncelikle sabırlı olmalısınız. Yağ bazlı bir makyaj temizleyici/mendil, miselar su, dudak peelingi ve nemlendiricisine yatırım yapmakla işe başlayabilirsiniz.

İlk etabımız, dudağa tutunan formülü sökmek. Burada devreye miselar su gidiyor. Pamuğa dökün ve dudağınızda bekletin. Miselar sularda ileri geri yapmak işe yaramaz; makyajı sökmek için üzerinde bekletmelisiniz.

Ardından yağ bazlı bir temizleyiciyle dudağınızı yıkayın ve mendille kenarları silin.Dudaklarınızdaki artıklardan tamamen kurtulduğunuzdan emin olduktan sonra dudak peelingi yapın ve son etapta da dudaklarınızı nemlendirin.
Geçmiş olsun.

Kaynak: Elmaelma.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER