İzmir Bornova'ya 1. sınıf restoran... Yarın açılıyor

İzmir Bornova'ya 1. sınıf restoran olan Mutfak 93, BORTAR Grubu tarafından açılıyor

İzmir Bornova'ya 1. sınıf restoran... Yarın açılıyor

İzmir'in Bornova İlçesi sınırlarında yer alan Işıkken semtine dört dörtlük restoran Mutfak 93, misafirlerine hizmet vermeye hazırlanıyor.

Avrupa’nın en büyük toplu yemek fabrikası BORTAR Grubu, Işıkkent’teki eski binasının zemin katını birinci sınıf restorana dönüştürdü. Kuruluşunun 25’inci yıldönümünde “Mutfak 93” adıyla restoran hizmeti de vermeye başlayacak olan BORTAR Grubu, özellikle bölgedeki iş dünyası temsilcilerini ağırlamayı hedefliyor.

"BUYRUN LEZZET ŞÖLENİNE"

Aynı zamanda İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (İZSİAD) de başkanlığını yürüten BORTAR Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, restoranın resmi açılışının yarın (18 Nisan) yapılacağını söyledi. Kahvaltı ve öğle yemeği hizmeti verileceğini belirten Küçükkurt, “Hepsi işinin ustası ve yaratıcı şeflerimizin ellerinden Türk mutfağının eşsiz yemekleri, enfes steakhouse lezzetleri ve gurme pide çeşitleri sunacağız. BORTAR farkıyla sadece Bornova ve çevresinde değil, İzmir genelinde de önemli bir ihtiyaca yanıt vereceğimizi düşünüyoruz. Ağzının tadını bilenleri lezzet şölenine davet ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER