banner51

Irina Shayk’ın güzellik sırları...

Dünyaca ünlü model Irina Shayk'ın kusursuz güzelliğinin sırlarını sizler için araştırdık.

Irina Shayk’ın güzellik sırları...

İşte bir çok markanın reklam yüzü olarak tercih ettiği Irina Shayk’ın bilinmeyen güzellik sırları...

Son dönemlerde kusursuz güzelliğiyle dikkat çeken ünlü model Irina Shayk, Victoria’s Secret, Loreal Paris,  Intımıssımı, Avon gibi dünyaca bilinen popüler markaların reklam yüzü oldu. Derin yüz hataları, dolgun dudakları ve yeşil gözleri ile  birçok kişi tarafından beğenildi. Sizler için  Irina Shayk hakkında "dudaklarında estetik var mıdır?" gibi merak edilen soruların yanıtlarını araştırdık. İşte Irina Shayk’ın güzellik sırları...

KÜÇÜKKEN DUDAKLARIYLA DALGA GEÇİYORLARMIŞ

- Dünyaca ünlü model verdiği bir röportajda dudaklarının estetik olmadığını hatta küçükken arkadaşları tarafından dalga geçildiğini dile getirdi. 

YÜZÜNÜ BUZLU SUYLA YIKIYOR

- Muhabirlerin sabahları cildinize neler yapıyorsunuz sorusuna Shayk, "Aslında çok bir şey yapmıyorum açıkçası. Sabahları kalktığımda yüzümü içerisinde bol buz bulunan su ile yıkıyorum. Bu işlem, cildimde anında şok etkisi yaratarak daha canlı ve parlak gözükmesini sağlıyor. Eğer gece çok geç yattıysam veya yorgun gözüküyorsam cildimde yaklaşık 10 dakika buz küpleri bekletiyorum. Düzenli uygulamada oldukça başarılı sonuçlar elde ediyorum. Bu işlemden sonra cildime ferahlatıcı bir sprey sıkıp, nemlendiricimi uyguluyorum. Aslında bu kadar basit bir işlem ile sabah rutinimi bitiriyorum. Cildimi nemlendirmeyi ihmal etmiyorum." diye yanıt verdi.

GÜNLÜK HAYATTA MAKYAJ YAPMIYOR

Irina Shayk yapılan bu röportajda günlük makyajı hakkında da bilgi verdi. Shayk, "İşim gereği makyaj hayatımın vazgeçilmezi oldu ancak günlük hayatımda çok fazla makyaj yapmamaya çalışıyorum. Evet, makyajı çok seviyorum ancak cildimi düşünmem gerek. Günlük hayatımda cildimde kusurları kapatmak için ince bir kapatıcı, maskara, pembe allık ve şeftali tonlarında lip gloss uyguluyorum." dedi.

Kaynak: www.yasemin.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER