Halhal Modası Geri Döndü!

2016 yazında ayak bilekleri de halhallarla süsleniyor.

Halhal Modası Geri Döndü!
90'lı yılların trendleri teker teker moda sahnesine dönerken bu kervana halhallar da katıldı. Topuklu ayakkabı, sandalet ve spor ayakkabı gibi birçok şeyle kullanılan halhallar son derece şık duruyor.
 
 
Havalar ısındı, halhallar çıktı ortaya. Bu sene çok şık halhal modelleri var. Bu sene parmaklara takılan yüzükler  ve ayakları saran halhallar çok moda. İsterseniz tek ayağınıza isterseniz de iki ayağınıza birden takabilirsiniz. Bu sizin yapacağınız kombine bağlı.
 
 
Doğrusunu söylemek gerekirse halhallar ayak bileklerinde oldukça şık görünüyor. Ayrıca ayak bileğini de ince gösteriyor. Yalnız bilekleri açıkta bırakmaya dikkat etmelisiniz. Sade zincir halhalların yanında abartıdan hoşlananlar için boncuklu, taşlı halhallar da bulunuyor. Bunları gece kıyafetleriyle rahatça kullanabilirsiniz. 
 
 
Takı modasındaki diğer bir trend ise yüzük.Ayak parmaklarını süsleyen bu yüzükleri bir yerlerde aramanıza gerek yok. Normalde kullandığınız yüzüklerden birkaç beden küçük olanlarını kullanabilirsiniz. Elde durduğundan daha fazla göze çarpıyorsa da sade yüzükleri tercih etmenizde yarar var.
 
 
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2016, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER