Günde 1 dilim bile karpuz yerseniz...

Genel anlamda romantik mum ışığında bir yemeğin ve biraz çikolatanın cinsel isteği arttırdığını biliyoruz

Günde 1 dilim bile karpuz yerseniz...

Peki, yazın yenilen meyvelerin cinsel anlamda büyük bir katkı sağladığını biliyor muydunuz? İşte cinsel arzuyu arttıran yaz meyveleri…

Cinsel isteği arttıran meyveler vücudun biyolojik anlamda cinselliğe hazır olmasını sağlar. Birazdan ismini vereceğimiz meyveler de  kan dolaşımınızı iyileştirecek vücudunuzu uyaracak ve seks hormonlarının oluşumunu hızlandıracaktır. 

ÇİLEK
Çilek, cinsel istek uyandıran meyvelerin kraliçesidir. Ufak bir parçası bile içinizdeki tutkuyu uyandıracak ve vücut sıcaklığınızı yükseltecektir. Kırmızı ve rengi ve yüksek C vitamini sayesinde libidoyu arttırır.

MANGO
Bu tropikal meyve, cinsel arzuyu uyandırmada ideal bir yardımcıdır.
Cinsel hormonların vücuda yayılmasına destek olan E vitamini içerir. Zevk ve mutluluk hormonu olan serotonin de bu meyveden gelir.

KARPUZ
Uzmanlara göre “yeni Viagra” olarak tanımlanan karpuz, içerdiği sitrulin adlı amino asit sayesinde kan damarlarının rahatlamasını sağlar. Günde en az bir dilim karpuzla  eğlencesi bol bir geceye hazır olun!

İNCİR
Şeker oranı yüksek olmasına rağmen kan şekerini hızla yükselten şekerden olmadığı için tüketilmesinde bir sakınca yoktur. Cinsel gücü artırır.

Kaynak: Pembenar

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER