Guinnes Rekorlar Kitabı’na girdi!

Bu hafta sonu Uluslararası Brüksel Dövme Konvansiyonu sırasında piercing rekortmeni olan adam derisinin altına yerleştirdiği boynuzları sergiledi

Guinnes Rekorlar Kitabı’na girdi!

Vücudundaki 480 piercing nedeniyle Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran Alman Rolf Buchholz, 8-10 Kasım tarihleri arasında Belçika'da düzenlenen etkinliğe katılan yüzlerce kişiden biriydi.

Yıllık buluşma, dövme, delme ve bedensel olarak değiştirilmiş kişileri ve kişilerin vücutlarındaki süslemelerini sergilediği bir etkinlikti.

Etkinlikte elde edilen dövmeler, 'en iyi grafik' ve 'en iyi gösteri' ödülleriyle dağıtılan bir yarışmaya girebilir. Buchholz boynuzları nedeniyle etkinlikteki yüzlerce kişi arasından göze çarpmayı başardı.

480 PİERCİNGİ VAR
Dermal implantlarının yanı sıra, Buchholz'da 278'i penisinde olan 480 piercing var. 2017'de verdiği bir röportajda, metalin cinsel yaşamının önüne geçmediğini söylemişti.

HAVAALANI GÜVENLİĞİ İLE GENELDE ZORLUK YAŞIYOR
Ayrıca ağzı etrafında ve dudaklarında 94 adet piercing var. Bu da yemek yemesini zorlaştırıyor. Bununla birlikte, Buchholz, ilgilenmesi gereken tek sorunun havaalanı güvenliği olduğunu söylüyor. Buchholz, 2014 yılında alışılmadık görünümü nedeniyle Dubai'ye girmesinin reddedildiğini iddia ediyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER