Folkart'tan 2 yılda 4 proje birden!

Çeşme’nin sadece yılın birkaç ayının yaşanılabileceği değil, 12 ay boyunca huzurun, mutluluğun, sakinliğin adresi olduğundan yola çıkan Folkart, birbirinden güzel ve modern projeler inşa ediyor

Folkart'tan 2 yılda 4 proje birden!

“Hayat Buna Değer” sloganıyla; çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar inşa ederek, sektöründe öncü rol üstlenen Folkart, Çeşme’de çarpıcı projelere imza atıyor. Projeler denize sıfır konumları, Çeşme Marina’ya yakınlıkları ve modern mimari özellikleri ile dikkat çekiyor.

Çeşme’deki ilk projesi olan ve villalardan oluşan “Folkart Paşalimanı Çeşme”yi 2012 yılında tamamlayan Folkart, yeni projelere imza atmayı sürdürüyor. Folkart, “Denize Açılan Kapı” sloganıyla denize sıfır ve modern mimari özellikleri barındıran projelerle Çeşme’de yeni yaşam merkezleri inşa ediyor. Folkart Çeşme projelerinde yaşam başladı. Çeşme’yi Folkart ayrıcalığıyla bir yaz değil, her yaz yaşayın. Folkart Blu projesi geçtiğimiz yıl, Folkart Hills, Folkart Ardıç, Folkart Ilıca projelerinin inşaatı bu yıl tamamlandı.

FOLKART BLU ÇEŞME
Çeşme’nin en güzel bölgelerinden Paşalimanı mevkiindeki Folkart Blu, 2017 yılında tamamlandı. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken projede her daire deniz manzarasıyla misafirlerini ağırlıyor. Şifa kaynağı olarak gösterilen termal su imkanın da bulunduğu Folkart Blu’da 83 suit yer alıyor.

FOLKART HILLS
Folkart Hills, Fenerburnu mevkiinde yer alıyor. Çeşme Marina’ya en yakın proje olarak öne çıkıyor. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken projede 70 süit bulunuyor. Bu yıl tamamlanan proje eşsiz mimarisi, marina ve limana yakınlığıyla Folkart sakinlerini doğal güzelliklerle buluşuyor. Folkart Hills, 2 dakika uzaklığıyla marinaya komşu konumda bulunuyor.

FOLKART ARDIÇ
Folkart’ın bu yıl teslim ettiği bir diğer projesi ise denize sıfır konumda bulunan Folkart Ardıç oldu. Ardıç mevkiinin doğal güzelliğini bozmadan, ardıç ağaçlarının arasında yer alan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere çeşitli süitler bulunuyor. Proje turkuaz rengi denizinin eşsiz manzarası ile benzersiz bir dinlenme imkanı sunuyor.

FOLKART ILICA
Folkart residance inşaatlarının yanı sıra villa projeleri ile de öne çıkıyor. Yine Çeşme’deki 32 villadan oluşan Folkart Ilıca projesi 2018 yılında teslim edilen projeler arasında yer alıyor.

Şirketin Boyalık mevkiindeki Folkart Boyalık Çeşme projesi ise 2019 yılında tamamlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER