Erkeklerin Hoşuna Giden 6 Bakım Önerisi

Erkekler kadınlarda güzellik ister ancak yapay bir güzellikten ziyade doğallığı tercih ederler. İşte sizlere erkeklerin hoşuna giden 6 bakım önerisi...

Erkeklerin Hoşuna Giden 6 Bakım Önerisi
 
1- Bakımlı Tırnaklar
 
Uzun tırnaklar çoğu bayanın vazgeçilmezidir. Aynı şekilde rengarenk ojeler bu uzun tırnaklardan hiç eksik olmaz. Ancak erkeklerin bir çoğu uzun tırnaktan hoşlanmamakta hatta nefret etmektedir. Aynı şekilde rengarenk ojeleri de çekici bulmayan erkekler daha doğal ve bakımlı elleri görmeyi tercih ederler. Bu nedenle uzun tırnaklar yerine daha normal bir uzunlukta tırnaklar tercih edebilirsiniz. Çok renkli ve çok koyu renkli ojeler yerine daha soft renkler tercih edebilir veya erkekler tarafından da sevilen stil french manikürü uygulayabilirsiniz.
 
 
2- Saç Modeli
 
Uzun saçlı bayanlar erkeklerin her zaman daha fazla dikkatini çekmiştir. Kendi kısa saçlarının sıradanlığına inanarak bayanlardaki uzun saçlar onlar için her zaman estetik ve şıktır. Ancak yine de sıkı topuzlar ve sıradan at kuyrukları erkeklerin hoşuna gitmemektedir. Saçlarınızı açık bırakmanız, balık sırtı gibi düzenli, onlara değişik gelecek yöntemlerde örmeniz, doğal su dalgalı şekilde kullanmanız onların hoşuna gidecektir.
 
 
3- Giyim Tarzı
 
Yanlarında şık bayanlar görmek isteyen erkekler gereksiz ayrıntılardan ve abartılı kıyafetlerden hoşlanmazlar. Aynı zamanda uygun olmayan ortamlarda gereksiz dekolteler de onları oldukça olumsuz etkilemektedir. Daha rahat ve şık giyinen bayanlar günlük hayatta daha çok dikkatlerini çekmektedir. Rahat ve şık bir ayakkabı, seksi bir topuklu ayakkabıdan daha şık gelebilir onlara. Bu nedenle daha rahat kıyafetlerle şık olmaya özen gösterin.
 
 
4- Saç rengi
 
Her zaman doğallıktan yana olan erkekler bayanların ten rengine göre saçlarını boyamaları gerektiğini düşünürler. Sarışın olmayan bayanların saçlarını sarıya boyaması estetiklikten çok iticilik yaratabilir. Aynı şekilde abartılı ve dikkat çekici renkler hoşlarına gitmeyecektir. Doğal sarışınlarda açık renkler, siyah saçlar, kahverengi saç renkleri onlar için daha estetiktir.
 
 
5- İstenmeyen Tüyler
 
Adı da üstünde olduğu gibi bu tüyleri hiç kimse istemez. Erkekler yanlarındaki bayanın vücudunda özellikle yüz bölgesinde tüy görmek istemezler. Bıyık ve kaş bölgeleri sürekli kontrol edilmeli ve farkedilir olduğu an epilasyonu yapılmalıdır. Yüz bölgesi dışındaki bölgelerin de temizliği sağlanmalı ve acı da olsa erkekler için katlanılmalıdır.
 
 
6- Koku
 
Erkekler için önemli bir unsurdur bayanların kokusu. Parfüm kokusundan etkilenen erkekler güzel kokan kadınların adeta etkisi altına girerler. Parfüm kokusunun yanında ilginç bir şekilde, saçtan dağılan şampuan ve vücuttan yayılan duş jelleri ve losyonlarının kokusunu almak isterler. Bu kokular erkekleri etkileyen önemli noktalardır.
 
Kaynak: Mahmure
Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER