Dolabınızda büstiyerlere yer açın!

2018'in yaz sezonunda büstiyer festivali yaşanacak diyebiliriz!

Dolabınızda büstiyerlere yer açın!

Yurtdışında düzenlenen moda haftalarında ön plana çıkan, iddialı parçalardan biri de büstiyerlerdi... Kadınların çok sevdiği, seksi kıyafetler arasında yer alan büstiyerler, yine vazgeçilmezler arasında olacak. Bu sezon bizi neler bekliyor, hep birlikte göz atalım...

Ben HABER / ÇİĞDEM ÖZEN

NASIL KOMBİNLEYEBİLİRİZ?

Kadınların iddialı kıyafetlerinden büstiyerler, sokak modasında hatta iş hayatında da ceket ve gömleklerin içine giyilerek güzel bir şekilde kombinlenebilir. Eğer cesur bir görünüm yaratmak istiyorsanız; birbirinden şık büstiyerleri tek başına giyebilirsiniz. Büstiyerleri özellikle jean pantolon ve şortlarla tek başına giymek, 2018 yaz modasında popüler durumda.

DANTELLİ VE TRANSPARAN SEKSİ BÜSTİYERLER

Dantelli ve transparan büstiyerler, cesur kıyafetler arasında yer almakta... Seksi bir görüntü yaratmak istiyorsanız; tercihiniz bu büstiyerlerden yana olmalıdır. Dantelli ve transparan büstiyer modellerini daha çok akşam gezmelerinde kombinleyerek giyebilirsiniz. Ayrıca düğün ve özel davetlerde sade olarak giyebileceğiniz gibi kıyafetlerin içine de giyerek gecenin şık bayanlarından olabilmeniz mümkün!

AZTEK DESENLİ BÜSTİYERLER

Aztek desenler; kabile izlerini taşıyan, etnik desenlerin modaya yansımasıdır.  Son 2 yıldır moda olan Aztek desenler, 2018 yaz sezonunda da moda sektöründe kendini göstermeyi sürdürecek. Etnik desenli büstiyerleri; salaş etekler, şort ve skinny pantolonlarla kombinleyerek giyebilirsiniz. Bu büstiyer modelini hem sokak modasında, hem de gece eğlence mekanlarına giderken altına giyeceğiniz uygun bir ayakkabıyla ışıltınızı tamamlayabilirsiniz. 

GEOMETRİK DESENLER

Geometrik desenleri; bu yaz moda sektöründe hemen hemen her yerde göreceğiz. Doğal olarak büstiyerlere de yansıyan geometrik desenler, günlük giyimde bayanların gözdesi durumunda. Bu kıyafet kombininizi; takılarınızı da geometrik şekilli seçerek tamamlarsanız, tam bir uyum yakalayabilirsiniz.

DENİM MODELLER

Hiçbir zaman modası geçmeyen ve her zaman gardroplarımızın vazgeçilmez parçaları denim kumaşlardır... 2018 sezonunda da moda olmaya devam edecek denim kumaşlar, büstiyer parçaları olarak da karşımız çıkacak. Spor bir hava yaratan denim büstiyerler, günlük ve gece gezmeleri için şık kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır.

FIRFIR DETAYLARI KAÇIRMAYIN

Fırfır detayları son yıllarda hayatımızda yerini alan ve çıkacak gibi de gözükmeyen modellerden biri diyebiliriz. Büstiyerlerin bel kısmında ve kollarında kullanılan fırfır detaylar, spor ve cool bir görüntü oluşturmaktadır. Fırfırlı büstiyerleri salaş bir pantolon ve etek giyerek farklı bir tarzda kombinleyebilirsiniz. 

'BALENLİ' ŞIKLIĞA DAHİL OLUN 

Gelinlik ve abiye kıyafetlerle hayatımıza giren balen detaylar, büstiyerlere sıçramış durumda. Balenli büstiyer kombinleri daha geniş bir kapsama yayılmaktadır. Kalem etek, ispanyol paça pantolon ve skinny kumaş pantolonların üzerine giyerek şık bir davete katılabileceğiniz gibi, şort ve denim pantolonların üzerine giyerek de sokak modasında rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

BAYANLARA TAVSİYE... 

Büstiyer göbeği açık bir kıyafet olduğu için beden ölçülerine göre tercih etmekte fayda var. Çünkü büstiyer giyen kadınların karın bölgesinin düz olması büyük önem taşıyor...  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER