banner9

Çocuklarınıza 'Gezme Kültürünü' Öğretin!

Haydi çocuklar tatile! Celestyal Cruises’la Vizesiz Yunan Adaları Turları çocuklarınıza tatilin deniz, kum, güneşten ibaret olmadığını öğretmek, onlara yeni ülkeleri gezdirmek için bir fırsat!

Çocuklarınıza 'Gezme Kültürünü' Öğretin!
Yaz geldi, yaşasın tatil! Bu yaz tatilinde çocuklarınıza çok özel bir karne hediyesi verin; onlara gezmeyi öğretin. Kruvaziyer seyahati çocuklu aileler için erişilebilir kılan Celestyal Cruises yeni gemisi Nefeli’de çocuklu ailelere çok özel avantajlar sunuyor. Vizesiz Yunan Adaları Turlarıyla Türk yolcuların kalbini fetheden Celestyal Cruises’da ‘’0-16 yaş arasındaki 2 çocuk ücretsiz’’. 
 
Celestyal Cruises Türkiye Temsilcisi Karavan Cruises Direktörü Özgü Alnıtemiz; öğrenmenin tatil boyu devam ettiğini belirterek şöyle konuştu: ‘’Gezmek bir kültür. Tatil sadece deniz kum güneş değildir. Okul bitti ama yaşamın kendisi bir eğitim. Çocuklarınıza gezme kültürünü yaşatarak öğretin. 
 
Yurtdışına çıkmayı, yeni bir ülke görmeyi, yeni insanlar tanımayı… Gezi sırasında çocuğunuzun ilgi ve merakını da keşfetme şansı bulacaksınız. Çocuğunuz mitolojiye mi meraklı? İşte mitolojinin cenneti Yunan Adaları… Fotoğrafçılığa mı meraklı en güzel selfi’lerin çekildiği Pitoresk Santorini…. Jeoloji mi ? Eşsiz doğal kaya oluşumlarının olduğu Milos... Tabii bunları yaparken kimse denize girmekten eksik  kalmıyor.  Çocuğunuzun ufkunu dünyaya açın. Biz de Celestyal Cruises olarak 0-16 yaş arasındaki 2 çocuk ücretsiz kampanyamızla çocuklu ailelere cruise tecrübesini daha ulaşılabilir boyuta getirmek istedik. 4 kişilik bir ailenin çocukları için sadece liman ücreti ödeyeceği gemi turlarında fiyatlar toplam 650 Euro’dan başlıyor. Böylece düşlerdeki cruise tatili; ikinci çocuğa yüzde 50 indirim yapan veya her çocuk için yaş sınırı koyan her şey dahil otellerden bile daha ekonomik hale geliyor.’’ 
Bayram kahveleri bu kez Komşu’dan, Yunan Adaları sizi çağırıyor!
 
Celestyal Cruises; Şeker Bayramı’nda sizler için keyifli bir Komşu ziyareti planladı. Hazırlayın bavulları; bayram kahveleri bu kez Komşu’dan. Celestyal Cruises ile Vizesiz Herşey Dahil Yunan Adaları Turları ile hem cepten hem zamandan kazanaksınız. Türk personeli ve her şey dahil paketiyle Türk misafirlerinin gönlünü fetheden Celestyal Cruises’un Şeker Bayramı Turları, 2 Temmuz ve 6 Temmuz günlerinde İzmir biniş ve inişli olmak üzere denize açılacak. 4 gece 5 günlük tur boyunca Rodos, Santorini, Mikonos ve Atina (Lavrion) limanlarına uğranacak. Vizesiz tur olduğu için vize harcaması gerektirmeyen cruise paketinde uçaklı alternatifler de mevcut. Detaylı bilgi için: www.celestyalcruises.com.tr  
 
Celestyal Cruises Hakkında 
 
30 yıllık tecrübesiyle bir dünya markası olan Celestyal Cruises ana limanı Yunanistan olan tek gemi seyahati operatörü; Yunan Adaları, Türkiye ve Küba’nın rakipsiz gemi seyahati şirketidir. Şirketin gemilerinden ikisi olan “Thomson Spirit” ve “Thomson Majesty” TUI AG’nin Thomson Cruises şirketine kiralanmıştır. 2011 yılından beri, Celestyal Cruises güvenli, emniyetli ve sağlıklı bir yolcu gemisi ortamını destekleyen dünya çapında bir gemi seyahati sektörü birliği olan Cruise Lines International Association (CLIA Europe) (Gemi Seyahati Hatları Uluslar Arası Derneği) üyesidir. Celestyal Cruises, yolcularına tematik Ege turlarının yanı sıra 8 günlük seferlerle otantik bir Küba gemi seyahati deneyimi sunuyor. Celestyal Cruises logosu denizi, güneşi ve rüzgarı çağrıştırırken Helen köklerine uzanan hikayesini ve çevreyi korumaya olan bağlılığını anlatıyor. 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER