Cinsel istek nasıl artırılır?

Seks isteği nasıl artırılır? Cinsel ilişki sırasında istekli olmak için neler yapılmalıdır? Bu besinler cinsel isteğini artırıyor

Cinsel istek nasıl artırılır?

Rutin giden bir evliliğiniz var ve cinsel ilişki yaşayamıyor musunuz? Siz veya eşiniz cinsel ilişki konusunda isteksiz misiniz? Önereceğimiz bu besinlerle cinsel ilişki yaşama isteğiniz artacak ve tutku dolu geceler yaşayacaksınız. İşte cinsel ilişki isteğinizi artıracak besinler...

VANİLYA

Muhteşem bir kokuya sahip olan, adeta aroması ile başımızı döndüren vanilya, beynin hipotalamus bölgesine erişiyor burada hatıralarımızı ve coşkularımızı kontrol ediliyor. Aynı zamanda kalp atışlarımızı da hızlandırıyor.

ÇİLEK

Küçük, sevimli ve pembe, içerisinde A, B ve C vitaminlerinin yanısıra kalsiyum, demir ve fosfor içeriyor. Bu kadar yararlı bir meyve olan çileğin cinsel açıdan faydaları ise; sperm miktarını artırıyor ve cinsel organları besliyor.

KIRMIZI ŞARAP

Uzmanların üzerine basa basa günde bir kadeh şarap içilmesi gerektiği uyarısının nedenleri arasında içerisinde antioksidan madde bulunması. Bu madde kan akışınızı hızlandırdığı gibi aynı zamanda cinsel isteğinizi de artırır.

KIRMIZI BİBER

Acının, cinsel isteği artırdığı uzmanlar tarafından söylenir durur... Peki neden diye sorarsanız, acı biber kan dolaşımınızı hızlandırır ve kendinizi sekse daha hazır hissetmenizi sağlar.

BAL

Doğal tatlı bal, yüzyıllardır bilinen afrodizyaklardan biridir.

ZENCEFİL

Çaylarınıza enfes aroma katan, onlarca faydası olan bir bitki olan zencefil, tüketildiğinde erojen bölgenizde hassasiyeti artırır.

ÇİKOLATA

Herkesin yıllardır ezberlediği bir etkiye sahip. Bilimadamlarının her araştırmasının sonunda ulaştıpı aynı sonuç; çikolata serotonin hormonunu artırıyor.

MUZ

Sıcak iklim meyvelerinden muz içeriğinde bulunan yararlı potasyum ve B vitamininin dışında seks hormon üretiminde etkili.

Kaynak: elmaelma.com

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER