Bu kış kadınlar güçlü ve feminen!

Bir yaz sezonunu daha geride bıraktık… Yavaş yavaş tişörtlere, şortlara, tiril tiril elbiselere veda vakti yaklaştı. Peki, bu sonbahar- kış aylarında neler giyeceğiz? BEN Haber olarak sizlere 2018-2019 sonbahar- kış trendlerini derledik...

Bu kış kadınlar güçlü ve feminen!

BEN HABER / ÇİĞDEM ÖZEN

KAT KAT GİYİNİN

Soğuk hava, kat kat giyinmeyi zorunlu hale getiriyor elbette. Ancak bu kış kat kat giyinmek sanata dönüşecek. Renk uyumunu yakalayarak üst üste giyeceğiniz kıyafetler hem sizi soğuktan koruyacak, hem de cool bir görüntü elde etmenizi sağlayacak.

POFUDUK MONTLAR

Geçen sezon da sık sık gördüğümüz over size kabarık montlar, bu sonbahar- kış trendlerinde de yerini korumaya devam etti. Hem çok konforlu, hem de sımsıcak tutan bu montlar gardırobunuzun en vazgeçilmez parçası olacak.

KOVBOYLARIN DÖNÜŞÜ

Büyük moda markaların birçoğu, bu sonbahar-kış için Hollywood'un Western filmlerinden esinlenerek koleksiyonlar oluşturdu. Püsküller, kovboy şapkaları ve botlarıyla oluşturulan kombinler büyük ilgi gördü. Bu stille kadınlar, seksi ve güçlü bir tarz oluşturabilirler.

PİLELİ ETEKLER

70'lerde hayatımıza giren pileler bir kaç sezondur modern halleriyle tekrar gardıroplarımızda yer almaya başladı. Özellikle diz altında biten midi boy pileli etekler; kazaklarla güçlü bir kontrast yaratarak şık bir görüntü yakalamanıza yardımcı oluyor. Yani bu sezon pileli bir etek edinmeyi ihmal etmeyin.

PALTO YERİNE PELERİN

Yeni nesil dış giyim olarak pelerinler bu sezon sokakları renklendirecek. Oldukça sıcak tutan ve konforlu olan pelerinler birbirinden güzel desenlerle mağazaların vitrinlerini süslemeye başladı bile. Battaniye sıcaklığını dışarıda da yaşamak isteyenler için bu trend oldukça cazip görünüyor.

VAHŞİ DESENLER

Leopar bazı sezonlar demode, bazı sezonlar ise çok trend desen halinde karşımıza çıkıyor. Bu sezon leopar tutkunları için sevindiren haber geldi. Sadece toprak tonlarında değil canlı renklerdeki leopar desenleri de çok revaçta. Ancak bu sezonun vahşi deseni yalnızca leoparla da sınırlı kalmadı. Zebra, kaplan gibi vahşi çizgiler ve lekeler, podyumlarda güç ve bağımsızlık ilan etti.

VAZGEÇİLMEZ EKOSELER

Moda tarihinin en özel desenlerinden olan ekose bu yıla da damgasını vurdu. Gardırobunuzun en kurtarıcı parçalarından olan bu kumaştaki giysilere para vermekten çekinmeyin. Çünkü ekose deseni zaman içinde sık sık moda haline geliyor.

ROMANTİK ELBİSELER

Soğuk ve sert havalarda romantik görünmenin zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz! Çünkü bu sezon tasarımcılar; kıvrımları saklamayan, feminenliği uçuşan bir masumiyetle buluşturan elbiselerle romantizmi kışa taşıdı. Dantellilerden çiçek motiflilerine kadar elbiselerin bu naif ve şiirsel hali, romantizm dolu bir kış geçirmenizi sağlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER