banner51

Bodrum'da 5 milyon dolarlık Hint düğünü

Hindistan’ın en zengin işadamlarından M3M Group Başkanı Basant Bansal, oğlunu Bodrum’da 4 gün 4 gece sürecek muhteşem bir düğünle evlendiriyor

Bodrum'da 5 milyon dolarlık Hint düğünü

Hindistan’dan 400 konuğun 3 uçak ve 15 özel jetle geldiği düğünün 5 milyon dolara mal olduğu öğrenildi

Dünyaca ünlü gayrimenkul şirketi M3M Group'un Başkanı ve Jr. Trump'ın ortağı Hintli işadamı Basant Bansal, oğlunun düğünü için Muğla'nın Bodrum ilçesini tercih etti. Basal ve Aggarwal aileleri ile Hindistan'ın en ünlü ve zengin ailelerinden davetlilerin ilçeye gelişiyle, 4 gün 4 gece sürecek düğün başladı.

ÇİÇEKLER HOLLANDA'DAN

Basant Bansal, Divya Aggarwal ile dünya evine girecek oğlu Piyush Bansal'ın düğünü için Bodrum'da iki ultra lüks oteli kapattı. Bansal ve Aggarwal aileleri, Hintli davetlilerle birlikte önceki gün Torba Mahallesi'ndeki otele geldi. Yan yana bulunan 2 otel, Hollanda'dan özel olarak getirtilen çiçeklerle süslendi.

BOLLYWOOD YILDIZLARI

400 kişiden oluşan özel davetli grubu, Bodrum'a 3 uçak ve 15 özel jet ile geldi. Davetliler, müzik eşliğinde dansçılar tarafından gül yaprakları ile karşılandı. Divya Aggarwal ve Piyush Bansal'ın evlilik kutlamaları, Bollywood yıldızlarının da yer aldığı "Hoşgeldiniz" kokteyli ile sürdü. 4 gün 4 gece devam edecek kutlamalar çerçevesinde, davetlilerin Hint müzikleri eşliğinde dans ettiği Sangeet töreni gerçekleşecek. Bu törenden sonra kına yakılacak. Kına etkinliğinin akşam bölümünde davetliler, Avrupa'nın ilk ve tek yüzer diskosuyla denize açılarak sabaha kadar eğlenecek. 12 Mayıs'ta çiftin geleneksel Hint düğünü ile dünya evine girmesiyle seremoni tamamlanacak.

"ÜLKE TURİZMİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ETKİNLİK"

Bodrum by Paramount Hotels Ceo'su Geylan Dursunoğlu, düğünün Bodrum ve Türkiye turizmi adına önemli bir etkinlik olduğuna dikkat çekerek, "Davetliler ve aile, özel kiralanmış 3 uçak ve 15'e yakın özel jet ile geldi. Transferler için 60 araç kiralandı. Çok büyük bir organizasyon. Bodrum ve Türkiye ekonomisine de çok büyük katkı. 550 personel çalışıyor otelde. 4 günlüğüne dışarıdan 250 personel daha aldık. Türkiye'nin her yerindeki turizm okulunda okuyan gençleri çağırarak, eleman desteği aldık. Umarız, çiftin hayal ettiği gibi bir düğün olur" dedi.

Kaynak: Yeniasır

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER