Ateşli Seks İçin Etkili Mekanlar!

Bir dakika içinde seks yapmak için mekan seçmek zorunda kalsanız ne yaparsınız? Etrafınıza bir göz atın ve uygun bir yer bulup bulamayacağınızı araştırın.

Ateşli Seks İçin Etkili Mekanlar!
İşin tek sırrı; kimseye yakalanmamak… Hızlı, bir o kadar da ateşli bir seks için önerilerimize göz atın. 
 
 
 
 
Bar tuvaletinde 
 
Uygun bir zaman bulup birlikte tuvalete süzülün. Klozet kapağını kapatın ve sevgilinizi onun üzerine oturtun. Siz de kucağına oturarak bu ateşli ve heyecanlı sevişmenin tadına varın.
 
 
Havuz barında 
 
Su, hareketlerinizi daha da ateşli kılacak.
 
 
Soyunma odasında 
 
Okulda, öğretmenlerinizden kaçarak köşelerde el ele tutuştuğunuz günleri unuttunuz mu? İşte tıpkı o günlerdeki gibi, soyunma odasını birkaç dakikalığına işgal edin, ancak bu sırada fazla ses çıkarmamaya özen gösterin…
 
 
Şezlong üzerinde 
 
Minderli şezlongları tercih ederseniz, dizleriniz yaralanmayacaktır. Siz kalçalarınızla dairesel hareketler yaparken, sevgiliniz ayaklarını kullanarak ileri geri hareket edebilir. Açık hava sizi daha da etkileyecek…
 
 
Mutfak tezgahında 
 
Makarnalarınız haşlanırken, iştahınızın açılması amacıyla tezgaha uzanın ve bir yıldırım seksi deneyin.
 
 
Merdivende 
 
Hızlı bir uçuş için merdivende sevgilinizin kucağına, yüz yüze bakmayacağınız şekilde oturun. Öyle bir basamak seçin ki, kol ve ayaklarınızı denge kurmak için kullanabilin.
 
 
Suda 
 
Su dolu havuz ya da küvette partneriniz otursun. Siz de yüzünüz ona bakar şekilde.
 
 
Arabada 
 
Ev ortamı sevişmeleriniz için artık banel mi geliyor? Arabaya atlayın ve bir varyasyon deneyin. Uygun bir yere park ettikten sonra, koltukları sekse uygun bir pozisyona getirip, başka türlü bir yolculuk gerçekleştirin.
 
 
Duşta 
 
Seks yapmak için en sıcak yerlerden biri de duş. Yalnız dikkat: Fazla akrobasi yapmaya kalkmayın, kayıp bir yerlerinizi incitebilirsiniz. Sevgilinizin kafasının altına bir havlu yerleştirirseniz, daha rahat edecektir.
 
 
Kapıda 
 
Onu bütün akşam özlemle beklediniz. Seksi bir kıyafetle karşılamaya ve gelir gelmez üzerine atlamaya ne dersiniz? Anahtarlarını bile yerine koymadan pantolonunu açmaya başlarsanız, kendini son derece seksi hissedecektir! 
 
Kaynak:cinsellsaglik
 
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER