4 Günde 2 Kilo

Hızlı zayıflamak istiyorsanız kivi diyeti ile 4 günde 2 kilo verebilirsiniz. İşte 4 günlük kivi diyeti menüsü...

4 Günde 2 Kilo
Hızlı zayıflamak için şok meyve diyeti mi arıyorsunuz, o zaman kivi diyeti ile 4 günde 2 kilo verdiren diyet listesini deneyebilirsiniz. Kivi, genelde deniz seviyesinden 600-2000 metre yükseklikte yetişen ana vatanı Çin olan bir meyvedir. Meyve olarak tüketilmesinin yanı sıra kozmetikte, tıpta ve çeşitli alanlarda da kullanılır.
 
Vitamin ve mineral deposudur. C, B, E ve A vitamini açısından zengindir, bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir ve fosfor içerir. Soğuk algınlığına karşı şifadır. Cildi toksinlerden arındıran kivi, selüliti azaltmak için de oldukça etkilidir. Kivinin en önemli özelliklerinden biri de kilo vermeye yardımcı olmasıdır.
 
 
Kivi, Kaç Kaloridir?
 
100 gram kivi 60 kaloridir.
 
Kivi diyeti 4 gün sürer ve her öğünde kivi tüketilir.
 
 
4 Günlük Kivi Diyeti Menüsü
 
Kahvaltı: 1 kivi, 1 su bardağı yoğurt, 1 dilim tost ekmeği
 
Ara Öğün: 1 olgun kivi
 
Öğle: Sebze çorbası, doyana kadar kivi
 
Ara Öğün: 1 olgun kivi
 
Akşam: 1 kivi, 2 haşlanmış yumurta, 1 tabak sebze yemeği veya 100 gram et
 
Yemekten sonra rahat uyumanız ve midenizi yatıştırmak için papatya çayı gibi bir bitkisel çayı şekersiz olarak tüketebilirsiniz.
 
Diyet boyunca şekersiz çay ve su hariç diğer içecekleri tüketmek yasak. Kivi diyetini 4 günden fazla uygulamayın, tekrar aynı diyeti uygulamadan en az 4 gün beklemelisiniz. Tecrübeler gösteriyor ki bu diyet size 4 günde 2 kilo verdiriyor.
 
 
Uyarı: Kivi diyetini, hızlı bir şekilde kilo vermeyi sağladığı ve düşük kalori alımı gerçekleştiği için doktorunuza danışmadan asla uygulamayın.
 
Kaynak: Kadınvekadın.net
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2015, 09:14
YORUM EKLE

banner47