banner51

2018’in gelinlik modelleri!

Gelin adaylarının düğün öncesinde yaşadıkları heyecan; dünyanın en tatlı telaşlarındandır…

2018’in gelinlik modelleri!

BEN HABER / ÇİĞDEM ALPASLAN 

Henüz gelinlik seçiminizi yapmadıysanız, önerilere bir göz atın! Modeller, bu yıl yine çok şık ve bir o kadar da iddialı olacak 

Dünyadaki en tatlı telaş, gelin adaylarının düğün öncesinde yaşadıkları heyecandır... Gelinlik seçimi konusunda aylar öncesinden başlayan heyecan, düğün sürecine kadar devam eder. Bununla beraber gelinlik modelleri de; her sene farklı model ve kumaşlarla birbirinden güzel tasarımları gelin adaylarına sunar. Eğer siz de gelinliğinize daha karar vermediyseniz; sizler için hazırladığımız önerilere bir göz atın! 

PELERİNLİ ŞIK DETAY  

2018 sezonunda en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biri pelerin gelinlikler… İşlemeli veya ince tül pelerin modelleriyle tasarlanan gelinlikleri, düğününüzü yapacağınız mekâna göre tercih edebilirsiniz. Düğünde duvak kullanmayı istemeyen gelin adayları, pelerinli gelinlik modellerini tercih edebilirler. Saça takılacak aksesuar seçenekleriyle çok şık ve zarif bir gelin olabilirsiniz.

TRANSPARAN GERİ DÖNDÜ! 

Seksi ve cool bir hava yaratan transparan gelinlikler, geri döndü! Yaklaşık 15 yıl öncesinin modası olan transparan gelinlikler, 2018 yılında düğünlerde karşımıza çıkacak tasarımlar gibi gözüküyor. Transparan gelinlikler, iki parçalı kombin ya da tek parça şekilde, büstiyer kısmı işlemeli, dantelli veya tüllü olarak tasarlanabiliyor. 

FIRFIR DETAYLAR

Elbiseyi andıran ama şık detaylarla da bakışları üzerine toplamak isteyen gelin adaylarının tercihi bu model olabilir. Kır düğünleri, kumsal düğünleri veya nikah töreninde giyilebilecek elbise formatında, fırfır detaylı gelinlik tasarımları ideal bir seçenek olacaktır. Bu gelinlik modeline örnek olarak; Şeyma Subaşı'nın gelinliği gösterilebilir...

ÇIKARILABİLİR ETEKLİ GELİNLİKLER 

2018 yılının düğün sezonunda çokça karşımıza çıkacak olan gelinlik modelleri arasında yer alıyor.  Çıkarılabilir etekli gelinlik modelleri, iki farklı gelinlik havası yaratarak, sıra dışı bir tarz oluşturmakta. Düğün yapılacak mekâna kabarık ve kuyruklu gelinlikle giriş yaptıktan sonra, üst etek kısmı çıkarılarak romantik elbise diye adlandırılan, rahat ve düz bir elbise konseptini bir arada yaşayabilirsiniz.

‘BOHEM’ BİR HAVA… 

Özgür ruhun ve salaşlığın temsilcisi; bohem gelinlikler... Düğününüzde elbise rahatlığı yaşayarak, kendinizi içinde özgür hissetmek istiyorsanız; tüllerin, dantellerin ve püsküllerin detay olarak yer aldığı bohem gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Son iki yıldır moda olan bohem gelinlik modellerini birçok tasarımcının koleksiyonlarında görebilmek mümkün. Bohem gelinlikler, özellikle kır düğünlerine çok yakışan modeller arasında yer almaktadır.

BALIK ETEKLER! 

Balık etek gelinlik modelleri, her sezon moda olan tasarımlar arasındadır. Yarım balık modeller özellikle 2018 sezonunda gelin adaylarının gözdesi olacak diyebiliriz! Balık etek gelinlik modellerinde, büstiyer kısmı straplez, askılı veya uzun kollu, dantel kumaştan tasarlanan modelleri görebilmek mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 13:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
nurdan öztürk
nurdan öztürk - 1 yıl Önce

hepsi çok güzel keşke hepsinden ala bilseydım

SIRADAKİ HABER