banner51

17 Haziran'da dolunayda neler yapılmalı?

17 Haziran’da Dolunay Yay burcunda gerçekleşecek. Yay burcundaki bir Dolunay enerji, sportiflik ve dinamizm vaat ediyor. Bu Dolunay, sizi yeni bir sayfa açmaya ve karşılaşacağınız zorluklarla korku ve şüphe duymadan yüzleşmeye davet ediyor

17 Haziran'da dolunayda neler yapılmalı?

Dolunay dikkate alınması gereken bir astrolojik olaydır ve bu Dolunay’ın da günlük yaşamımız üzerinde sayısız etkisi vardır. Hamile kalmak için en ideal anı belirleyebileceği gibi çabalarımızın karşılığını alacağımız bir döneme de tekabül eder. Gerçekten de, 3 Haziran Yeni Ayı’ndan sonra bu dolunay size çalışmalarınızın meyvelerini toplama imkanı sağlayacak.

17 Haziran’da, Yay burcundaki Dolunay sizi uzun zamandır huzursuz eden bir durumu ya da problemi daha dürüst ve açık bir şekilde analiz etmeye davet ediyor.

Her şeyden önce, Yay burcundaki Jüpiter Karesi ve Balık burcundaki Neptün zihninize şüphe tohumları ekiyor, hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz ama bunu gerçekleştirmek için gerekli araçlar söz konusu olduğunda birazcık kaybolmuş hissediyorsunuz. Yine de, bu Dolunay’ın etkileri sayesinde hem etkin hem de gerçekçi bir karar almayı başarıyorsunuz.

Son olarak, Satürn ve Plüton’a zıt ama Merkür’e doğru bir açıyla bağlanan Yengeç burcundaki Merkür-Mars Kavuşumu karar almak ve daha mesafeli ve ciddi biçimde sorunlara yaklaşmak adına size ilham ve karakter gücü sağlıyor. Duygularınız sizi ele geçirirken, Dolunay biraz uzaklaşıp kişisel anlamda ilerleme katetmek adına tutkularınızı düzene sokmanıza yardımcı oluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kore can
kore can - 8 ay Önce

yengec burcunun yoneticisi ay olduguna gore bu yengec ici kisiliy deismesine sebeb olcaktir ve bende bir yengecim.ve benimde hayatimda deyisikler olmasina isaretdir.

SIRADAKİ HABER