14 günde selülitlerden kurtulun!

Selülitleri azaltan kür tarifleri nelerdir?

14 günde selülitlerden kurtulun!

Selülit önlemek için ne yapılmalı? Birçok kadının sıklıkla şikayet ettiği selülitlerden kurtulmak için...

Selülitlerden kurtulma yolları nelerdir? Selülitleri azaltan doğal kür tarifleri neler? Kür nasıl uygulanır? Selülitleri azaltmak için yapılması gerkenler nelerdir? Kadınların ortak sorunlarından biri de selülitlerdir. Kusursuz bir fiziğe gölge düşüren selülit problemlerine karşı evde pratik bir şekilde önlem alabilmek için  Güzellik Uzmanı Eğitmeni, Master Figen Aktosun 14 gün boyunca aralıksız uygulanması halinde en etkili kozmetik ve medikal uygulamaların tahtını yerinden edecek, sonuçları uygulamalarla kanıtlanmış selülitlere veda etmenin reçetesi olan özel kür tarifini sizler için paylaştı.

Yazın gelmesi ile birlikte yanlış beslenme, genetik faktörler, hareketsizlik, yetersiz su tüketimi gibi birçok etmen sonucu oluşan selülitlerden kurtulmak için kadınlar tarafından birbirinden farklı yollar deneniyor. Hemen herkesin mutfağında bulunabilecek ya da kolayca temin edebileceği doğal ürünlerden yapılan kür ise en etkili yöntemlerin başında geliyor. Üç malzeme ile 14 günde gözle görülür bir azalma sağlayan doğal kür tarifini sizde deneyerek selülitlerinizin önlemini alabilirsiniz!

SELÜLİTLERİ YOK EDEN KÜR TARİFİ

MALZEMELER

Kahve çekirdeği

hindistan cevizi yağı 

1 adet patates

Nasıl yapılır;  Kilo ortalaması 50 ile 70 kg arasında olan kişiler için dört yemek kaşığı havanda dövülmüş kahve çekirdeğinin içine dört kaşık Hindistan cevizi yağı ve bir adet rendelenmiş patatesin suyunu ekliyoruz. Daha fazla kiloya sahipseniz kilonuz ile orantılı bir şekilde karşımın ölçüsünü arttırabilirsiniz. Krem şeklini alana kadar karıştırıyoruz. Karışımı sorunlu bölgeye kas yönünde aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygulayıp streç film sarıyoruz. 25 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkıyoruz. Bu karışımı aksatmadan 14 gün boyunca düzenli olarak uygulayın.

14 gün boyunca aksatmadan kürü uygulayacak kişilerin mutlaka öncesi ve sonrası farkları görebilmeleri için ölçülerini alıp fotoğraf çekmeyi unutmayın! 14 gün düzenli uygulama yapıldıktan sonra doğanın gücünü fark edbilirsiniz. Doğada bütün sorunlarımıza çözüm bulmamız mümkün. Yeter ki doğal ürünleri ve bitkileri iyi tanıyalım ve hangi derde çare olabileceklerini araştırarak uzman kişileri dinleyelim. Doğa; selülitsiz, parlak ve pürüzsüz görünümlü cilt için gereken her şeyi bizlere sunuyor.

Kaynak: elmaelma.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER