banner51

Yolcu Minibüsünü Gelin Arabası Yaptı

Karabük’te, 25 yaşındaki Nida Gözen ile evlenen 28 yaşındaki Mehmet Ertan Gözen, babasına ait yolcu minibüsünü süsleyerek gelin arabası yaptı.

Yolcu Minibüsünü Gelin Arabası Yaptı
Doğalgaz dağıtım şirketinde tekniker olan Mehmet Ertan Gözen, Karabük-Safranbolu arasında yolcu taşımacılığı yapan babası Hikmet Gözen’in minibüsünü süsleyerek Safranbolu’ya gelin almaya gitti. Yapılan duanın ardından evden çıkan Nida Gözen, eşi tarafından minibüse bindirildi. Gelin ve damat, arkasında ’Dünya oydu o da benim oldu’ yazısı bulunan minibüs ile şehir turu attı. İçinde gelin ve damat bulunan minibüsü görenler şaşırdı. Mehmet Ertan Gözen, Safranbolu dolmuş durağında minibüsü durdurup, eşi ile aşağıya inerek şoförlerle birlikte çiftetelli oynadı. Mehmet Ertan Gözen ve Nida Gözen çifti daha sonra Karabük’te düğün salonunda kalabalık bir davetlinin katılımıyla düğünlerini gerçekleştirdi.
 
Kendi işi dışındaki boş zamanlarında babasının minibüsü ile yolcu taşıyarak ona yardım ettiğini belirten Mehmet Ertan Gözen, "Sempatik olsun, nostalji olsun istedim. Herkesin dikkatini de ilgisini de çektik. Güzel oldu" dedi. Nida Gözen ise yolcu minibüsünün gelin arabası olması fikrinin çok güzel olduğunu söyledi.
 
Minibüsün sahibi Hikmet Gözen de oğlunun şoförlüğe meraklı olduğunu belirterek, "Askerden geldiğinde 2 sene beraber çalıştık. Sonra kendisi doğalgaz dağıtım şirketinde işe girdi. Şimdi fazla vakti yok. Ama yine de akşamları bana yardımcı oluyor. Ekmek teknemizin gelin arabası olması beni çok sevindirdi. Bu sık yapılan bir şey değil. Değişiklik oldu. Konvoyda el sallayanlara, çekim yapanlara şahit olduk" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER