Yok Böyle Tabela!

Kayseri Hunat Mahallesi’nde 20 yıllık lokantacı 35 yaşındaki Tahirağa Özken, Şener Şen’in 'Kibar Feyzo' filmindeki 'Maho Ağa' tiplemesinden ilham alarak hazırlattığı tabelayı işyerine astı.

Yok Böyle Tabela!

Tahirağa Özkan, halkın dikkatini çekmek için işyerine geçen ay astığı tabelanın yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Bugüne kadar gördüğü tüm tabelaların 'asık suratlı' olduğunu anlatan Özkan, şöyle konuştu: 

''Etrafımızdaki tüm tabelalar itici. Ben de dikkat çeksin hem de insanlar gülsün diye bu tabelayı hazırlattım. Şener Şen’i çok seviyorum. Bu nedenle de onun başrolde olduğu bir tabela hazırlattım. Olumlu tepkiler alıyoruz. Umarım çok sevdiğim Şener Şen de lokantamıza bir gün gelir ve ona özel bir 'Maho Ağa sofrası' kurarız."

Lokantacı Özkan’ın, ünlü sinema oyuncusu Şener Şen’in, Kibar Feyzo filminden esinlenerek yaptırdığı tabelada şu replikler yer aldı: 

"Acıktık Maho Ağam.-Acıktınız mı lo gurban olduklarım, gelin doyurayım garnınızı  -Nereye gideceğiz Maho Ağam, -Lo Maho Ağanız nerde yer yemeğini, elbette Ağa Sofrası’nda."

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2012, 13:25
YORUM EKLE

banner47