Yeni Sahibi 'boşalt' Deyince, Evi Yakmaya Kalkıştı

İzmit’te kiracı olarak oturduğu evin satılması ve yeni sahibinin kendisini çıkarmak istemesine öfkelenen Eylem F., doğalgaz vanasını açıp evi yakmak istedi. Annesiyle birlikte evde kalan Eylem F.’yi polis ve itfaiye ekipleri güçlükle dışarıya çıkardı. 

Yeni Sahibi 'boşalt' Deyince, Evi Yakmaya Kalkıştı
Olay, dün saat 21.00 sıralarında Malta Mahallesi’nde meydana geldi.  Dünya Bankası Deprem konutlarının hemen yanındaki evde kiracı olarak oturan ve bir kamu kuruluşunda çalıştığı belirtilen Eylem F., sahibinin evi başkasına satması ve yeni sahibinin de kendisini çıkarmak istemesine öfkelendi. Aramalarına rağmen uygun ev bulamayan  Eylem F., ev sahibi ile dün akşam yine tartıştı. Daha sonra kapıyı içerden kilitleyen kadın,  doğalgaz vanasını açıp evi yakmakla tehdit etti.  Bunun üzerine polis ve itfaiye ekipleri eve geldi. 
 
Annesi Fatma K. ile birlikte evde bulunan ve kapıyı açmak istemeyen Eylem F. ikna olmayınca, ekipler dışarıdan doğalgaz vanalarını kapattı. Yaklaşık bir saat sonra ikna olan Eylem F., polislerce sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER