Yeni Çorum Valisi İçin Karşılama Kuyruğu

Çorum Valiliğine atanan Ahmet Kara, bugün yeni görevine başladı. Vali Kara için protokol mensupları uzun kuyruk oluşturdu.

Yeni Çorum Valisi İçin Karşılama Kuyruğu
Valiler Kararnamesi ile Çorum’a atanan Ahmet Kara, bugün yeni görevine başladı. Vali Ahmet Kara için Valilik binası önünde karşılama töreni düzenlendi. Çiçeklerle karşılanan Vali polis mangası istemeyerek, uzun kuyruk oluşturan porotokol mensupları ile tek tek tokalaştı. Törene Belediye Başkanı AK Partili Muzaffer Külcü, Vali Yardımcıları Fikret Zaman, Hamdi Bolat, Kaymakamlar, Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı, resmi kurum ve kuruluşların müdürleri, İlçe Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilciler ile Valilik çalışanları katıldı. Ardından Çorum’un yeni Valisi Ahmet Kara, makamına geçti.
 
Burada açıklama yapan Vali Kara, "Buradan size söz veriyorum, asla ihmalsizlik yapmayacağım. Ama yerine göre de bizim de eksikliklerimiz olabilir. İhmalde bu eksiksizliğimiz asla olmayacaktır" dedi. 
 
Günümüzde artık tek kişilik kahramanlık devrinin kapandığını kaydeden Vali Kara "Hep birlikte Çorum’a hizmet için ekip halinde çalışacağız" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2014, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER