Yaşlı Çiftin Cesetleri Bulundu

Nevşehir’in Ürgüp İlçesi’ne Mazı Köyü’nde oturan 74 yaşındaki İbrahim Tiryaki ile eşi 71 yaşındaki Fatma Tiryaki evlerinde bıçakla ölmüş halde bulundu. Güvenlik güçleri olayı aydınlatmak amacıyla kapsamlı soruşturmaya başladı.

Yaşlı Çiftin Cesetleri Bulundu
Özkan Tiryaki, dün dedesi İbrahim Tiryaki ile konuştuktan sonra bu sabah sobayı temizlemek için eve gelerek zili çaldı. Özkan Tiryati, kapının açılmaması üzerine durumu yakın bir yerde oturan amcası Eyüp Tiryaki’ye bildirdi. Amcası da oğlu Erdoğan ile birlikte eve geldi. Bir süre kapıyı çalan yaşlı çiftin oğlu ve torunları, içeriden açan olmayınca kapının camını kırarak içeri girdi. Odada anne ve babasını kanlar içinde yerde yatarken gören Eyüp Tiryaki durumu muhtar İbrahim Özkan’a bildirdi.
 
İhbar üzerine sevk edilen jandarma ve sağlık ekipleri yaşlı çiftin öldüğünü belirledi. Ürgüp Cumhuriyet Savcısı’nın eve gelerek yaptığı incelemenin ardından yaşlı çiftin cenazeleri, Ürgüp Belediyesi cenaze taşıma aracıyla otopsi yapılmak üzere Nevşehir Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Olayın cinayet mi, yoksa çiftten birisinin diğerini öldürdükten sonra intihar mı olduğu araştırılıyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER