Yaşlı Adam Doğum Gününde İntihar Etti

Mersin’de 81 yaşındaki Cemil Özkargın, doğum gününde özel bir hastanenin önünde tabancayla kafasına ateş ederek intihar etti.

Yaşlı Adam Doğum Gününde İntihar Etti
Olay, merkez Yenişehir İlçesinde bulunan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün yanındaki özel bir hastanenin önünde meydana geldi. Akşam saatlerinde hastanenin önüne gelen 81 yaşındaki Cemil Özkargın, görgü tanıklarının iddiasına göre önce hastaneye girdi. Bir süre sonra hastaneden çıkıp, dışarıda beklemeye başlayan Özkargın, belindeki tabancasını çıkartarak kafasına ateş etti. Olayın ardından kanlar içinde yere yığılan Özkargın, hemen önünde beklediği özel hastaneye kaldırıldı.
 
Ağır yaralanan 81 yaşındaki Özkargın, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Cemil Özkargın’ın bugün, doğum günü olduğu öğrenildi. Özkargın’ın cenazesi daha sonra otopsi yapılmak üzere Mersin Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Polis bölgeyi güvenlik çemberine alırken, bir süreliğine hastaneye girişler kapatıldı. Olay yeri incileme polisleri bölgede çalışma yaparken, çevredeki meraklı vatandaşlar yaşananları ilgi ile izledi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2014, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER