Yaralanan Polise Moral Ziyareti

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Şırnak’ın Cizre İlçesi’ndeki terör saldırısında yaralanan Manisalı polis memuru 25 yaşındaki Berk İlhan’ı evinde ziyaret etti. Yaşananları anlatan Berk, iyileşince görev yerine döneceğini söyledi.

Yaralanan Polise Moral Ziyareti
26 Ağustos günü Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına bomba yüklü kamyonla düzenlenen ve 11 polisin şehit olduğu saldırıda yaralanan polis memuru Berk İlhan’ıı, istirahat ettiği Manisa’nın Laleli Mahallesi’ndeki evine gelen Selçuk Özdağ, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Patlamada göçük altında kaldığını ve arkadaşlarının yardımıyla kurtulduğunu anlatan İlhan, "Bir anda sıcak bir hava geldi. Ben göçük altında kalmıştım. Daha sonra ambulanslar geldi ve hastaneye kaldırıldım. Ne olduğunu bile anlayamadık. Patlamayla ilgili başka bir şey hatırlamıyorum" dedi. Bir yıldır Şırnak’ın Cizre ilçesinde görev yapan polis Berk İlhan, iyileşince görevine devam edeceğini belirtti.
 
Ak Partili Özdağ da Türkiye’nin FETÖ, PKK ve DAEŞ ile uğraştığını belirterek, "3 koldan saldırıyorlar. Bizim güvenlik önlemlerimizi daha da arttırmamız gerekiyor. Bu hainlere verilecek en güzel cevap, birlik ve beraberliktir. Gazilik herkese nasip olacak bir mertebe değil. Kendisine geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerimizi ilettik" dedi. Özdağ, PKK’nın Doğu’daki önemli madenlerin çıkarılmasını, o bölgenin zenginleşmesini istemediği görüşünü savundu, PKK’nın da HDP’nin de etnik duyguları sömürerek terörü beslediğini söyledi.
 
Selçuk Özdağ, yaralı polis memuru İlhan’ın tedavi için gittiği Manisa’daki hastanelerde sıra beklediğini öğrenince, sağlık kuruluşlarının yetkilileriyle iletişime geçti ve randevu aldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2016, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER