Yalova'da 2 Kişiyi Ölduren Şüpheli Yakalandı

Yalova’da tartıştığı 48 yaşındaki Ertan Yüklen’i pompalı tüfekle öldürdüğü, okuldan evine gitmek isteyen 9 yaşındaki Tutku Kaçan’ın ölümüne neden olduğu, 2 kişiyi de yaraladığı öne sürülen 30 yaşındaki Baki Demirci, Bursa polisi tarafından yakalandı. Demirci, sorgulanmak üzere Yalova’ya gönderildi.

Yalova'da 2 Kişiyi Ölduren Şüpheli Yakalandı
Yalova’da Romanlar’ın yoğun olduğu Bağlarbaşı Mahallesi’nde uyuşturucu ticareti yaptığı öne sürülen Ertan Yüklen, geçen hafta arasında husumet olan akrabası Baki Demirci ile tartıştı. Taraflar arasındaki küfürleşme kısa sürede kavgaya dönüşüce Baki Demirci, pompalı tüfeği ile rastgele ateş etti. Demirci’nin tüfeğinden çıkan saçmalar, Ertan Yüklen ile okul çıkışı evine gitmek isteyen Müfettiş Hamdi Girgin İlkokulu 4-B Sınıf Öğrencisi Tutku Kaçan, yoldan geçen 22 yaşındaki Yağmur Kargavuş ile 2 yaşındaki Beyzanur Özdemir’e isabet etti. Yaralılar, çağrılan ambulanslar ile yakında bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.
 
Durumu ağır olan Tutku Kaçan burada, Ertan Yüklen ise sevk edildiği Devlet Hastanesi’nde kurtarılamadı. Beyzanur Özdemir, özel hastanede tedavi altına alınırken, elinden yaralanan Yağmur Kargavuş pansuman yapıldıktan sonra taburcu edildi.
 
BANKADAN PARA ÇEKMEYİ GİDİYORDU
 
İşlediği cinayetten sonra Bursa’ya kaçan Baki Demirci dün akşam,  Merkez Yıldırım İlçesi’nde Ankara Yolu üzerinde ATM’den para çekmek için bindiği taksi içersinde, kimlik kontrolü yapan Yıldırım İlçe Emniyet Müdürülğü ekiplerice yakalandı. Baki Demirci daha sonra Yalova’dan gelen polislere teslim edildi.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER