banner51

Vücudu Yanmış Olarak Ölü Bulundu

Konya’da 2 gündür haber alamadığı ailesinin bugün öğlen saatlerinde kayıp başvurusu yaptığı 17 yaşındaki Murat Demir’in cesedi bulundu. Vücudunda yanıklar bulunan Murat Demir’in dün akşam öldüğü, ölümü öncesi eroin kullandığı belirlenirken, yanıcı bir maddeyle kazara kendisini mi yaktığı, cinayete mi kurban gittiği araştırılıyor.

Vücudu Yanmış Olarak Ölü Bulundu
Karatay İlçesi Çimenlik Mahallesi Kışla Sokak’taki 3 katlı inşaatta saat 14.45 sıralarında esrar kullanmaya geldikleri ileri sürülen gençler, bodrum kata indiklerinde merdivenin yakınında yerde bir kişinin yattığını görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri vücudunun bir kısmı yanmış olan gencin öldüğünü saptadı. Bu kişinin uyuşturucudan suç kaydı bulunan Murat Demir olduğu, dün akşam saatlerinde öldüğü saptandı. Yapılan incelemede, Demir’in arka oda da enjektörle uyuşturucu kullandığı daha sonra merdivenlerin yakınına geldiğini belirledi.
 
Polis, Murat Demir’in, yanıcı bir maddeyi ateşle yakmak isterken vücudunun alev mi aldığını, yoksa cinayete mi kurban gittiğini araştırıyor.
 
AİLESİ BUGÜN KAYIP MÜRACAATINDA BULUNDU
 
Murat Demir’den 2 gündür haber alamayan ailesinin ise bugün öğle saatlerinde polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulunduğu öğrenildi.
 
Murat Demir’in cesedi, otopsi yapılmak üzere Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Demir’in kesin ölüm nedeninin de yapılacak olan otopsinin ardından netlik kazanacağı belirtildi.
 
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER