Vodafone Freezone Hız Kesmiyor!

Teoman ve Athena’nın İzmir, Ankara ve Bursa’da binlerce genç ile buluşacağı Vodafone FreeZone Konserleri, Kasım ve Aralık aylarında tüm hızıyla devam ediyor. Toplam beş konserle üç şehri gezecek konserlerin biletleri Vodafone FreeZone’lulara özel indirimlerle Biletix’te satışta.

Vodafone Freezone Hız Kesmiyor!
25 Kasım 2014, İstanbul – Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlerin özgürce, içlerinden geldiği gibi yaşamaları için “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” diyen Vodafone FreeZone, İzmir, Ankara ve Bursa’daki binlerce genci FreeZone Konseleri’nde ağırlamaya devam ediyor.
 
Vodafone Freezone Konserleri Teoman ve Athena ile Kasım ve Aralık aylarında sırasıyla İzmir, Ankara ve Bursa’da devam edecek. Konser tarihleri ve FreeZone’lulara özel avantajlar hakkında bilgi almak isteyenlerin Biletix.com ve VodafoneFreezone.com’u ziyaret etmeleri yeterli. Gençlere kafalarına göre eğlenecekleri konserlerde türlü sürprizler, hediyeler, sanatçılarla tanışma şansı da sunulacak. Satışları Biletix’de devam eden konserin biletlerine sadece FreeZone’lular özel avantajlarla sahip olabiliyorlar.
 
Vodafone FreeZone’un 14 konserlik serisi Haziran ayında Antalya’da Duman’la başlamış ve yaz boyunca Teoman’la “Yavaş Yavaş” turnesiyle devam etmişti. 17 Ekim’de Eskişehir’de Teoman’la binlerce gence ulaşan Vodafone FreeZone, 26 Ekim’deki İstanbul konseri ile dev sanatçı kadrosunu onbinlerce genci bir araya getirdi. İstanbul konserinde Teoman, Athena ve Duman’ın yanı sıra Büyük Ev Ablukada, BubiTuzak, Liselerarası Müzik Yarışması birincisi Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi ve şarkılarıyla tüm nesillerin kalbine taht kuran Selami Şahin sahne aldı. Vodafone FreeZone İstanbul konserinde bir ilke imza atarak konsere katılamayan onbinlerce gence konserin en heyecanlı anlarını izlesene.com ve vodafonefreezone.com üzerinden takip etme şansı sundu. Dev konserde tüm yaşananlar #KafamaGöre hashtagi ile sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. 
 
 
Vodafone FreeZone Konser Takvimi:
 
26 Kasım Çarşamba: Athena (Ankara Jolly Joker)
 
27 Kasım Perşembe: Teoman (Ankara Jolly Joker)
 
28 Kasım Cuma: Athena (Bursa Suare)
 
29 Kasım Cumartesi: Athena & Teoman (İzmir Arena)
 
6 Aralık Cumartesi: Teoman (Bursa Suare)
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER