banner24

Valilik Bahçesinde İntihar Girişimi

Adana'da eşi ile aralarında sorunlar bulunduğunu öne sürerek, Valiliği tören alanına gelen ve elindeki av tüfeğini çenesine dayayan Rahim Koca, intihar girişiminde bulundu. Koca, kendisini engellemek isteyen polisleri uzaklaştırmak için havaya 2 el ateş etti.

Valilik Bahçesinde İntihar Girişimi

Bugün saat 06.00 sıralarında, elinde av tüfeği ile merkez Seyhan ilçesindeki Mücahitler Caddesi üzerinde bulunan Adana Valiliği'nin bahçesine gelen Rahim Koca'yı gören, Valilik girişinde nöbet tutan polisler durdurmaya çalıştı. Tüfekle havaya bir kez ateş eden Koca, polisleri uzaklaştırdı. Ayakkabılarını çıkartıp yere oturan ve elindeki tüfeği çenesine dayayan Koca, aralarında sorunlar bulunan eşinin gelmesini istedi. Eşinin gelmesi için ısrarını sürdüren Rahim Koca, aksi halde intihar edeceğini söyledi. Bunun üzerine olay yerine özel harekat polisleri sevk edildi.

Polislerin konuşma istemini kabul etmeyen Rahim Koca, sakinleştirilemeyince, özel harekat polisleri operasyon düzenledi. Özel harekat polislerinin üzerine gelmesi üzerine Valilik bahçesinin duvarından kaldırıma atlayan Rahim Koca, bir süre yürüdükten sonra  tüfeği yeniden çenesine dayadı. Polislerin müdahalesiyle yakalanan Rahim Koca, etkisiz hale getirildi. Sağlık görevlilerinin sakinleştirici iğne yaptığı Rahim Koca, sevk edilen  ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2012, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER