banner51

Validen Hakan Şükür'e Yanıt

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Hakkari’nin Dağlıca Bölgesi’ndeki hain saldırıda şehit olan Kurmay Yarbay İlker Çelikcan’ın babası Niyazi Çelikcan’ı ziyaretinde çekilen fotoğrafını sosyal medyadan eleştiren Hakan Şükür’e sert yanıt verdi.

Validen Hakan Şükür'e Yanıt
Eski milli futbolcu ve Ak Parti eski milletvekili Hakan Şükür, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun Şehit Yarbay İlker Çelikcan’ın Bursa’daki babasının evini ziyaret sırasında çekilen fotoğrafı 8 Eylül günü Twitter’daki hesabında paylaşarak, ’Şehit babasını tahmin ediyorsunuzdur Pozu veren de Bursa valisi. Acıyı bal eyleyen şehit babası, acıyı rant eyleyenle’ yorumunu yaptı.
 
Hakan Şükür’ün yorumuna Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun yanıtı sert oldu. Vali Karaloğlu, Hakan Şükür’e Twitter üzerinden verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı: ’Beni poz vermek, acıyı bal, acıyı rant eylemekle’ itham etmişsiniz. Kelimelerle suikast yapmış, terör estirmişsiniz. Bir babaya ’oğlun şehit oldu’ demenin ne demek olduğunu bildiğinizi sanmıyorum. Anlayamazsınız. Acıyı bal eylemek, poz vermek, acıyı rant eylemek... Bunlar nedir siz çok iyi bilirsiniz. Hatırlatayım. Acıyı, çocukları, şehitlerimizi istismar ve kininize alet etmekten daha seviyesiz bir şey olamayacağını umarım siz de anlarsınız.’
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 21:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER