Vali Kolat Sürücüleri Uyardı

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, beraberinde Emniyet Müdürü Hasan Onar ile birlikte bayrama giden sürücüler ile ailelerini uyarıp, dikkatli araç kullanmalarını istedi.

Vali Kolat Sürücüleri Uyardı
Yaklaşık 43 ilin geçiş noktası olan Ankara-Kırıkkale-Samsun ve Kayseri karayolunda bayram yoğunluğu yaşanmaya başladı. Vali Kolat, Emniyet Müdürü Hasan Onar ile birlikte Bölge Tafik Müdürlüğü önünde sürücülere ve yolculara iyi yolculuklar dileğinde bulundu, çeşitli hediyeler verdi. Bölge Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin kontrollerini izleyen Vali Kolat, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
“Kırıkkale, 43 ilin geçiş noktasında olması nedeniyle yoğun trafik akışı yaşanmaktadır. Biz burada tüm trafik ekiplerimizle trafik kaidelerine uyulmasını, özellikle emniyet kemeri takılmasını, hız limitlerine uyulmasını ve belli aralıklarla sürücülerin dinlenmesini istiyoruz. Yollarımız çok güzel olduğu için sürücüler hız limitlerine uymuyorlar. Biz burada sürücülerimizi uyarıda bulunup, ağızlarının tatlanması ve Kırıkkale anısı için de hediye vererek iyi yolculuklar diliyoruz".
 
Bu arada Sivas deplasmanına giden Gençlerbirliği futbol takımını taşıyan otobüse giren Vali Kolat, futbolculara başarı dileğinde bulundu, sürücüye hız limitini aşmamasını istedi. Trafik ekipleri ise futbolculara çikolata ikramında bulundu.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER