Ünlü Otelde Vahşet

Beşiktaş'ta ünlü bir otelde biri kadın 2 kişi ölü bulundu.

Ünlü Otelde Vahşet

Beşiktaş'ta ünlü bir otelde Vatan Şaşmaz, Filiz Aker tarafından vurularak öldürüldü. Filiz Aker daha sonra intihar ettiği ve Şaşmaz'dan 3 dakika önce odaya girdiği, Şaşmaz'ın odaya girmesinden sonra olayın yaşandığı belirlendi. 

Şaşmaz'ın sırtından vurulduğu, Filiz Aker'in de başına ateş açarak intihar ettiği tespit edildi. Polisin ilk belirlemelerine göre Filiz Aker, Vatan Şaşmaz'ın sırtına 4 kurşun sıkıyor. Şaşmaz'ın kaçmaya çalışırken vurulduğu değerlendiriliyor. Otel odasının Filiz Aker adına tutulduğu ve incelenen güvenlik kamerası kayıtlarından odaya başka kimsenin girmediğinin görüldüğü öğrenildi.

Beşiktaş'taki bir otelde Vatan Şaşmaz'ı öldüren ve daha sonra intihar ettiği söylenen Filiz Aker'in sosyal medya hesaplarındaki son gönderisi Vatan Şaşmaz ile olan bir fotoğrafı...

1963 doğumlu Filiz Aker'in Amerika'da yaşadığı, yaklaşık 1 aydır Türkiye'de bulunduğu öğrenildi. Filiz Aker, Facebook ve Instagram hesaplarında son gönderisinde Vatan Şaşmaz ile olan bir fotoğrafını paylaşmış. 

Öte yandan Filiz Aker'in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında silahlı fotoları da dikkat çekiyor.

İlk gelen belirlemelere göre Vatan şaşmaz'ı öldüren ve daha sonra intihar eden Filiz Aker'in yaklaşık bir aydır aynı otelde kaldığı ortaya çıktı. Aker, Green Card sahibi ve ABD'de yaşıyor. 1963 doğumlu Aker'in ruhsatlı silahı olduğu ve olayın da bu silahla gerçekleştiği tahmin ediliyor.

Görgü tanıklarının verdiği ilk bilgilere göre de Filiz Aker akşam saatlerinde arkadaşlarıyla yemek yerken bir telefon alıyor. Daha sonra odaya çıkıyor. Bir süre haber alınamayınca arkadaşları odaya çıkıyor ancak kapı açılmıyor. Otel görevlilerinin kapıyı açmasıyla gerçek ortaya çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER