Turner Sendromlu Selcan'ın Murat Boz Özlemi

Bursa’nın Mudanya İlçesi’nde yaşayan ve  geçen ay kaymonetin altında kalarak ağır yaralan Turner Sedromlu 14 yaşındaki Selcan Ağlaşan’ın tek isteği, hayranı olduğu şarkıcı Murat Boz’un kendisini ziyaret etmesi.

Turner Sendromlu Selcan'ın Murat Boz Özlemi
Mudanya’da Demirhane Mahallesi’nde oturan Sabiha- Remzi Ağlaşan çiftinin 4 çocuğunun en küçüğü olan ve ’Turner Sedromu’ tanısı konulan Selcan, Murat Boz hayranı. Odası şarkıcının fotoğraflarıyla süslenen Selcan’ın en büyük isteğıi Murat Boz ile yan yana fotoğraf çektirmek. Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulunda 8’inci sınıfa giden Selcan, yaklaşık bir ay önce okul çıkışı karşıya geçmek için üst geçiti kullanmayınca, Mehmet B. yönetimindeki 16 KV 385 plakalı kamyonetin altında kalarak ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanede uzun süre yoğun bakımda kalan Selcan, bu süre içerisinde ailesinden, sürekli olarak şarkılarını söylediği Murat Boz’un kendisini ziyarete gelmesini istedi. Bir süre önce yemek yiyemediği için beslenme makinesine bağlı olarak hastaneden taburcu edilen ve yürüyemeyen Selcan, Murat Boz’un posterleriyle süslediği odasında sanatçının kendisini ziyaret edeceği günün özlemiyle yaşıyor.
 
HASTANEDE BİLE MURAT BOZ’U SAYIKLAMIŞ
 
Kızının hastanede dahi sürekli Murat Boz’u sayıkladığını söyleyen baba işçi emeklisi Remzi Ağlaşan şöyle dedi:
 
"Selcan, Murat Boz hayranı. Odasını onun fotoğrafları ile süsledi. Sürekli onu konuşuyor. Hastanede yatarken dahi Boz’un parçalarını söylüyordu. Kızımın sağlığına kavuşması için Murat Boz’un Mudanya’ya gelip, evimizde yavrumu ziyaret etmesi yeterli olacak. Bu isteğimizi kendisine ulaşamadığımız için iletemedik."
Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2015, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER