banner9

Türkiye'yi İspanya'da Temsil Edecek

Mersinli kuaför Orhan Çinüçen, Antalya’da, düzenlenen yarışmada ’Color Vision’ kategorisinde tasarladığı saç ile jüriden tam not alarak İspanya’da düzenlenecek Trend Vision 2016’da Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

Türkiye'yi İspanya'da Temsil Edecek
Türkiye Şampiyonluğu da dahil olmak üzere 15 ödül ve madalya sahibi Orhan Çinüçen, Antalya’da 5 finalisti geride bırakarak birinci oldu. Wella tarafından düzenlenen yarışmada özgün tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken, Türkiye ve Avrupa’da isim yapan Kenan Çopur ile birlikte meslek yaşamını sürdüren Çinüçen İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek yarışmada yapacağı saç tasarımının çalışmalarına da şimdiden başladığını söyledi.  Omuzlarında ağır bir yük olduğunu ifade eden Çinüçen, şöyle dedi:
 
"Antalya’da düzenlenen yarışmada birinci olarak ülkemizi İspanya’da temsil etme hakkı kazandım. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için hazırlanıyorum. Tasarıma ait düşüncelerim oluşmaya başladı. Birinci olduğum tasarımın üzerinde çalışıp detaylar ekleyeceğim. Dünya birinciliği için daha iyi bir sonuç alacağıma inanıyorum."
 
Kenan Çopur’un desteğiyle birlikte katıldığı her yarışmadan dereceyle dönen Çinüçen, şöyle devam etti:
 
"Sıkı hazırlanmam gerekiyor. kesim ve renklendirme kategorisinde yarışacağım. Büyük bir sorumluluk aldım. Bu sadece ülkemi temsil değil, Türk kuaförlerinin de temsili anlamına geliyor. Bunun için gece gündüz çalışacağım. Hedefim Barselona’da birinci olarak ülkemi en iyi şekilde temsil etmek. Türk kuaförlüğünün daha yüksek yerlere ulaşması için yarışacağım."
 
Dünyanın en iyilerinin seçileceği ve Orhan Çinüçen’in Türkiye’yi temsil edeceği Trend Vision 2016, Kasım ayında düzenlenecek.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER