banner51

'Türkiye'ye Örnek Olacağız'

ŞIRNAK’ta seçim güvenliği toplantısı düzenleyen Vali Hasan İpek, "Şırnak’ta 30 Mart’ta Türkiye’ye örnek olacak, Türkiye’ye demokrasi örneği verecek bir seçim olsun, seçim ortamı olsun istiyoruz" dedi.

'Türkiye'ye Örnek Olacağız'
 
Şırnak Valisi Hasan İpek, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi için, bugün seçim güvenliği toplantısı düzenledi. Toplantıya Vali İpek’in yanı sıra yardımcıları, Cumhuriyet Başsavcısı Mesut Arkuntaş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Zeki Güven, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Harun Bakkal, AK Parti, BDP ve diğer siyasi parti temsilcileri katıldı.
 
Vali İpek, seçimlerin huzur ve güven ortamı için bir toplantı düzenlediklerini belirterek, "Bugün bu toplantın amacı halkın iradesinin sandığa en güvenli en sağlıklı bir ortamda demokrasiye en uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak olacak. Tüm siyasi partilerimizi davet ettik. İlgili kamu kurumları davet ettik. Adliyemizi davet ettik sağ olsunlar hepsi teşrif ettiler. Bu gün bizler hem seçim takvimi ile ilgili kendileri ile sohbet edeceğiz. Hem de seçimin daha sağlıklı ortamda geçmesi için ricalarımız olacak. Onların talepleri olduğun da onları da değerlendireceğiz. Şırnak’ta 30 Mart’ta Türkiye’ye örnek olacak, Türkiye’ye demokrasi örneği verecek bir seçim olun seçim ortamı olsun istiyoruz. Hepsine başarılar diliyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER