'Tüp Bebek' Kızını ve Eşini Pankartla Karşıladı

ADANA'da öğretmen 28 yaşındaki Harun Uz, evliliklerinin 5'inci yılında tüp bebek yöntemiyle kız bebek dünyaya getiren eşi 26 yaşındaki Pelin ile bebekleri Zeynep'i evlerinin önüne pankart açarak karşıladı.

'Tüp Bebek' Kızını ve Eşini Pankartla Karşıladı

Harun Uz, evlerinde besledikleri köpekleri kömür'ün ağzından hazırlattığı pankarta "Evimize, sokağımıza, hayatımıza hoş geldin Zeynep. Ama sakın unutma ilk ben geldim!" diye yazdırdı. Harun Uz, "Köpeğimiz kömür bizim ilk kızımızdı, Zeynep'in doğumuyla da hayatımıza renk geldi" dedi.

Matematik öğretmeni Harun Uz ile özel bir okulda İngilizce öğretmenliği yapan Pelin Uz 5 yıl önce evlendi. Çift, merkez Çukurova İlçesi 100'üncü Yıl Mahallesi'nde yaşamaya başladı. İlk yıllarda çocuk sahibi olamayan Uz çifti, evdeki boşluğu 'kömür' adını verdikleri kurt köpeğiyle doldurmaya çalıştı.

BABA'DAN PANKARTLI SÜRPRİZ

İlerleyen yıllarda tüp bebek yöntemiyle tedavi olup hamile kalan Pelin Uz, sorunsuz bir gebeliğin ardından geçen hafta kız bebek dünyaya getirdi. Harun Uz, 'Zeynep' adını vermeyi kararlaştırdıkları bebekleri ve eşine pankartlı sürpriz yaptı. Baba olmanın mutluluğunu yaşayan Harun Uz, eşi ve kızını köpekleri kömür'ün ağzından yazılan "Evimize, sokağımıza, hayatımıza hoş geldin Zeynep. Ama sakın unutma senden önce ben geldim!" pankartıyla karşıladı.

Evin duvarına asılan pankartı görünce sevinç gözyaşları döken Pelin Uz, "Bütün hamileliğim boyunca kömür benim destekçim oldu. Doğumdan sonra eve geldiğimde gördüğüm manzara sevincime sevinç kattı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2012, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER