banner51

TSO Başkanı'ndan Dolandırıcılık Uyarısı

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)Yönetim Kurulu üyesi Salih Zeki Murzioğlu, bazı kişilerin makamını ve adını kullanarak üyelerden para talep ettiğini belirterek uyardı.

TSO Başkanı'ndan Dolandırıcılık Uyarısı
TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu bugün yaptığı yazılı açıklamada, bazı şahısların ismini kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalıştığını ileri sürdü. Üyelerin dolandırıcılık konularında dikkatli olmasını isteyen Başkan Murzioğlu şöyle dedi:
 
"Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki makamımı ve adımı kullanarak, ayni ya da nakdi yardım talebinde bulunan şahısların varlığından, üyelerimiz zarar gördükten sonra haberdar oluyorum. Bazı kişiler burs ve nakit para talebinde bulunurken, bazı kişiler de yardım adı altında giyim, yiyecek gibi ayni yardım talebinde bulunuyor. Yine aldığım bazı duyumlarda, şahsımın adam göndererek yardım adı altında para talep edildiği ifade ediliyor. Söz konusu kişilerin şahsım ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ile kesinlikle ilişkisi yoktur. Kendi adıma veya odamızca hiçbir şahıstan ve kurumdan ayni ya da nakdi yardım istenilmemektedir ve istenilmemiştir. Bu bir dolandırıcılık olayıdır. Bu tür taleplere itibar edilmemesini önemle rica ediyorum."
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2014, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER