banner9

Trabzon'da Hükümete Destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın televizyonda yaptığı, “Malum yapıdan bir takım odaklar girişimde bulunmuştur. Bunun da üstesinden gelinecek. Bütün halkı havalimanlarına, meydanlara, sokaklara bekliyorum”  açıklamasının ardından AK Parti Trabzon İl Başkanlığı binası önünde toplanan kalabalık  tepkilerini dile getirdi.

Trabzon'da Hükümete Destek
Saat 23.00 sıralarında Atatürk Alanı’ndaki AK Parti Trabzon İl Başkanlığı binası önünde Türk bayrakları ve AK Parti flamalarıyla toplanan kalabalık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek veren sloganlar attı. Türk bayrakları asılan çok sayıda araçtan oluşan konvoy ise korno çalarak tepkilerini dile getirdi.
 
Trabzon Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü ve Hükümet Konağı’nın yer aldığı yerleşke, Özel Harekat Polisleri tarafından çevrilerek güvenlik önlemi alındı. Saat 01.30 sıralarında da cami hoparlörlerinden sela okundu. 
 
KIŞLA ÖNÜNE ARAÇ BARIKATI
 
Bu arada, Erdoğdu Mahallesi’neki Şehit Üsteğmen Naci Doğan kışlası önüne bir nakliyat firmasına ait 2 TIR ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait çok sayıda yolcu otobüsü park edilerek kışladan askeri araçların giriş çıkışına izin verilmedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2016, 02:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER