Tiyatro Sahnesinde Süpriz Evlilik Teklifi

Aydın’da, Fransız oyun yazarı Moliere’in ölümsüz eseri ’Tartuffe’ü sahneleyen tiyatro grubunun oyuncularından Ali Demireğen, oyunun finalinde seyircilerin arasındaki kız arkadaşı Latife Karaayak’ı sahneye davet ederek evlilik teklifinde bulundu. Şoke olan Latife Karaayak, teklifi kabul derken, tiyatro severler çifti uzun süre alkışladı.

Tiyatro Sahnesinde Süpriz Evlilik Teklifi
Şehir Tiyatroları Şükran Güngör Sahnesi’nde Moliere’in ölümsüz eseri ’Tartufe’ü sahneleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyuncularından Ali Demireğen, oyunun finalinde ekiple tiyatro severleri selamlayıp ardından seyircilerin arasında oturan tiyatro atölyesi oyuncusu kız arkadaşı Latife Karaayak’ı sahneye davet etti. Sahneye çıkan kız arkadaşının karşısında diz çöken Ali Demireğen, Latife Karaayak’a evlilik teklifinde bulundu. İzleyiciler ’evet’ diyerek tempo tutarken yaşadığı şaşkınlığı üzerinden atan Karaayak, teklifi kabul etti.
 
Çifte mutluluklar dileyen Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Sanat Yönetmeni Serkan Fırtına, "Tiyatro sahnesinde evlilik teklifi, romantik ve anlamlı bir teklif. Bu geleneği ben başlatmıştım. Arkadaşlarımız da bu geleneğe uydular. Sahnemizde kendi oyunumuz sonunda seyircilerimizle birlikte bu tabloya ortak olmak bizleri ayrıca çok mutlu etti. Genç çifte bir ömür mutluluklar diliyorum" diye konuştu. Böylesine bir mutluluğa adım atmalarında şehir tiyatrosunun büyük rol oynadığını belirten Ali Demireğen, tiyatroya, sanata ve sanatçıya verdiği desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER