banner51

TIR'ı Gelin Arabası Yaptı

Mersin’in Erdemli İlçesi’nde oturan TIR şoförü 25 yaşındaki Mehmet Yalçın, düğününde kendisine ait TIR’ı süsleyerek gelin arabası yaptı.

TIR'ı Gelin Arabası Yaptı
23 yaşındaki Fatma Yalçın ile hayatını birleştiren Mehmet Yalçın, süslediği TIR ile birlikte kısa bir şehir turu attıktan sonra düğünün yapılacağı Topraksu Tesisleri’ne geldi. Gelin arabası olarak TIR’ı gören davetliler şaşkınlıklarını gizleyemezken, TIR’dan inen gelin ve damadı alkışlayarak tebrik etti.
 
Geçimini sağladığı TIR’ı, hayatının en mutlu gününe de katkısı olması için gelin arabası yaptığını belirten Mehmet Yalçın, "Arkadaşlar da ilk önce çok şaşırmasına karşın güzel bir fikir olacağını söylediler. Ben de TIR’ı süsledim ve gelin arabası olarak kullandım. Şehir turu attığımızda bile çok büyük ilgi gördük" dedi.
 
Eşinin gelin arabası olarak TIR’ı düşündüğünü söylediğinde önce çok şaşırdığını anlatan Fatma Yalçın ise, "Bu benim için değişik bir şey oldu. İlk önce şaşırdım ama biz de bir çılgınlık yapmak istedik. Ben TIR’dan gelin arabasını çok sevdim. Hiç şikayetçi değilim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" diye konuştu.
 
Genç çift, düğünün töreninin ardından salondan yine TIR ile ayrılarak evlerinin yolunu tuttu.
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER